Kapat
Vodafone Kampanyalar 444 0

Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40 Varan İndirim!

Vodafone müşterilerine sunduğu tarife ve cihaz kampanyalarının yanı sıra birçok firma üzerinden de fırsatlar sunmaya devam ediyor. Anlaşmalı markalar ile abonelerini buluşturan Vodafone, bu kez interneti en büyük alışveriş sitelerinden birisi olan Trendyol üzerinden abonelerine fırsat sunmaya başladı. Bu yazımızda Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, anlaşmalı birçok marka üzerinden aboneleri için kampanyalar hazırlıyor. Son dönemde internet üzerinden alışverişin hız kazanmasının ardından Vodafone ve Trendyol’ dan ortak bir kampanya haberi geldi. Vodafone, abonelerine Trendyol alışverişlerinde %40’a varan indirim sunacağını açıkladı.

TRENDYOL’ DA VODAFONE ’A ÖZEL %40 VARAN İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine özel olarak hazırlanmış butikten yapılacak alışverişlerde %40’a varan indirimler sunulacaktır.

Vodafone aboneleri, Trendyol alışveriş sitesi üzerinden belirlenmiş olan ve TrendyolMilla – TrendyolMan ürünlerinin yer aldığı butikten yapacakları alışveriş üzerinden indirim alma hakkına sahip olurlar.

TRENDYOL’ DA VODAFONE ’A ÖZEL %40 VARAN İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyasından nasıl yararlanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, kendilerine özel olarak hazırlanmış Trendyol mağazasına girdikten sonra bu sayfa üzerindeki ürünlerden istediklerini seçme hakkına sahiptir.

Butikte yer alan tüm ürünler, Vodafone aboneleri için özel hazırlanmış ve indirimli ürünlerdir. İndirimli ürünlerden seçerek sepetine aktaran Vodafone abonelerine %40’ a varan indirim yapılacaktır.

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanya butiğine gitmek için TIKLAYIN

TRENDYOL’ DA VODAFONE ’A ÖZEL %40 VARAN İNDİRİM KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonelerinin sadece Trendyol sitesinden belirlenen mağaza üzerinden alışveriş yapması gerekir.
  • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası kapsamında belirlenen ürünlerden satın alan Vodafone aboneleri, %40’ a varan indirimlerden yararlanacaktır.
  • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyasından yararlanan Vodafone aboneleri sadece Trendyol sitesinde yer alan Trendyol Milla ve Trendyol Man marka ürünlerden alışveriş yapma ve indirim alma hakkına sahiptir.
  • Vodafone aboneleri, kampanya kapsamında belirlenmiş ürünlerin dışındaki alışverişlerinde indirim fırsatından yararlanamazlar.
  • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle Trendyol uygulamasını cep telefonuna indirerek uygulama üzerinden alışverişe başlaması gerekir.
  • Uygulama dışında yapılan alışverişlerde %40’ a varan indirim fırsatından yararlanmak mümkün olmayacaktır.
  • Vodafone, Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir