Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.395 4

Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40 Varan İndirim!

Vodafone müşterilerine sunduğu tarife ve cihaz kampanyalarının yanı sıra birçok firma üzerinden de fırsatlar sunmaya devam ediyor. Anlaşmalı markalar ile abonelerini buluşturan Vodafone, bu kez interneti en büyük alışveriş sitelerinden birisi olan Trendyol üzerinden abonelerine fırsat sunmaya başladı. Bu yazımızda Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, anlaşmalı birçok marka üzerinden aboneleri için kampanyalar hazırlıyor. Son dönemde internet üzerinden alışverişin hız kazanmasının ardından Vodafone ve Trendyol’ dan ortak bir kampanya haberi geldi. Vodafone, abonelerine Trendyol alışverişlerinde %40’a varan indirim sunacağını açıkladı.

TRENDYOL’ DA VODAFONE ’A ÖZEL %40 VARAN İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine özel olarak hazırlanmış butikten yapılacak alışverişlerde %40’a varan indirimler sunulacaktır.

Vodafone aboneleri, Trendyol alışveriş sitesi üzerinden belirlenmiş olan ve TrendyolMilla – TrendyolMan ürünlerinin yer aldığı butikten yapacakları alışveriş üzerinden indirim alma hakkına sahip olurlar.

TRENDYOL’ DA VODAFONE ’A ÖZEL %40 VARAN İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyasından nasıl yararlanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, kendilerine özel olarak hazırlanmış Trendyol mağazasına girdikten sonra bu sayfa üzerindeki ürünlerden istediklerini seçme hakkına sahiptir.

Butikte yer alan tüm ürünler, Vodafone aboneleri için özel hazırlanmış ve indirimli ürünlerdir. İndirimli ürünlerden seçerek sepetine aktaran Vodafone abonelerine %40’ a varan indirim yapılacaktır.

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanya butiğine gitmek için TIKLAYIN

TRENDYOL’ DA VODAFONE ’A ÖZEL %40 VARAN İNDİRİM KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonelerinin sadece Trendyol sitesinden belirlenen mağaza üzerinden alışveriş yapması gerekir.
 • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası kapsamında belirlenen ürünlerden satın alan Vodafone aboneleri, %40’ a varan indirimlerden yararlanacaktır.
 • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyasından yararlanan Vodafone aboneleri sadece Trendyol sitesinde yer alan Trendyol Milla ve Trendyol Man marka ürünlerden alışveriş yapma ve indirim alma hakkına sahiptir.
 • Vodafone aboneleri, kampanya kapsamında belirlenmiş ürünlerin dışındaki alışverişlerinde indirim fırsatından yararlanamazlar.
 • Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle Trendyol uygulamasını cep telefonuna indirerek uygulama üzerinden alışverişe başlaması gerekir.
 • Uygulama dışında yapılan alışverişlerde %40’ a varan indirim fırsatından yararlanmak mümkün olmayacaktır.
 • Vodafone, Trendyol’ da Vodafone ’a Özel %40 Varan İndirim kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40 Varan İndirim!” üzerine 4 yorum

 1. en ucuz tiktok takipçi dedi ki:

  Tiktok takipçi satın alma hizmetimizi denemek için hemen tiktok takipçi sayfamızı inceleyin.

 2. İnstagram Takipçi Satın Al dedi ki:

  İnstagram takipçi satın alma sitesi ile takipçi arttırmak artık çok kolay! İnstagram takipçi satın al paketlerimiz ile takipçi sayınızı güvenle yükseltebilirsiniz. Güvenilir ve ucuz instagram takipçi satın al hizmetimiz ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin. İnstagram takipçi satın al hizmetimizi denemek için güvenilir instagram takipçi satın alma sitemizi inceleyin. En güvenilir instagram takipçi satın alma paketleri sadece sitemizde.

 3. instagram takipçi satın al dedi ki:

  instagram takipçi satın al youtube

 4. bakır hurdası dedi ki:

  beylikdüzü hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir