Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.958 0

Türk Telekom 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet

14 Şubat 2020 Sevgililer gününe sayılı günler kala kampanya hazırlıklarına devam eden Türk Telekom, abonelerine oldukça dikkat çekici bir sevgililer günü hediyesi verecek. Türk Telekom, sevgililer günü kampanyası kapsamında abonelerine milyonlarda hediye internet paketi dağıtacak. Bu yazımızda Türk Telekom 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, her sene 14 Şubat Sevgililer günü öncesinde abonelerini mutlu edecek kampanyalar hazırlar. Hem internet hediyesi hem de bedava dakikaları ve SMS paketleri ile dikkat çeken Türk Telekom, bu sene de hazırlıklarına başladı.

TÜRK TELEKOM 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet kampanyası, Türk Telekom tarafından abonelerine özel her sene hazırlanan kampanyalardan birisidir. Bu kampanya kapsamında abonelerinin Sevgililer gününde doya doya haberleşmesini isteyen operatör, birbirinden güzel hediyeler dağıtmaktadır.

Türk Telekom sevgililer günü hediyesi olarak hediye internetin yanı sıra bedava dakikalar ve SMS paketleri de sunmaktadır. Tüm bu hediyeler sayesinde Türk Telekom aboneleri,14 Şubat Sevgililer gününde sevdikleri ile istedikleri kadar haberleşme, mesajlaşma ve konuşma şansına sahip olurlar.

 TÜRK TELEKOM 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNETİ NASIL ALIRIM?

Türk Telekom 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnterneti nasıl alırım sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom sevgililer günü hediyesi genel olarak operatörün uygulaması üzerinden verilir. Türk Telekom 14 Şubat hediye kampanyaları hakkında bilgi almak için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekir.

Türk Telekom Online işlemler uygulaması indirildikten sonra uygulamaya giriş yapan aboneler, uygulama menüsünden “Kampanyalar” bölümüne giriş yapmalıdır. Kampanyalar menüsünde Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası ile ilgili her türlü detayı görebilirler.

Türk Telekom faturalı hat aboneleri, Türk Telekom Online işlemler uygulamasından giriş yaparak kampanyaya dahil olma ve bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır. Bunun için uygulama üzerinden Türk Telekom Sevgililer Günü kampanyası başlığına girerek telefonu sallamak yeterli olacaktır. Telefonun sallanmasının ardından abonenin hattına kazandığı bedava internet paketi anında tanımlanır.

Faturasız hat sahibi Türk Telekom abonelerinin ise öncelikle TL yüklemesi yapması gerekir. Türk Telekom Sevgililer günü hediyesi almak için faturasız hat sahiplerinin en az 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapması gerekmektedir. TL yüklemesinin ardından faturasız hat kullanıcıları da Sevgililer günü hediye internet hakkından yararlanabilirler.

TÜRK TELEKOM 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET NE KADAR VERİLİR?

Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi kapsamında hazırlıklarına başladı. Sevgililer gününe özel hediye internet verecek olan Türk Telekom, henüz vereceği hediye ile ilgili bir açıklamada bulunmadı.

Her yıl Türk Telekom 14 Şubat kampanyası hazırlayan operatör,  bu yıl da abonelerinin sevdikleri ile rahat iletişim kurması için hediye verecek. İlerleyen günlerde açıklama yapması beklenen Türk Telekom, geçen sene sevgililer günü kampanyası kapsamında tüm abonelerine 1 GB bedava internet hediye etmişti. Bu sene de Türk Telekom Sevgililer Günü internet hediyesi olarak en az 1 GB olmak üzere ilgi çekici bir hediye kampanyasının gelmesi bekleniyor.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir