Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 21.761 4

Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom, 2020 yılına sayılı günler kala aboneleri için yeni yıl hediyelerini hazırlamaya başladı. Birbirinden etkileyici kampanyalar ile yeni yılı karşılayacak olan Türk Telekom, abonelerine 15 GB’a kadar bedava internet dağıtacak. Bu yazımızda Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerine hediye vermeyi en çok seven operatörlerden birisi. Sürekli olarak kampanyalar hazırlayan Türk Telekom, bu kampanyalar üzerinden milyonlarca bedava internet hediyesi dağıtıyor. Türk Telekom’un en büyük GB hediyeleri ise 2020 yeni yıl hediyesi olarak geleceğe benziyor.

TÜRK TELEKOM 2020 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Türk Telekom Selfy Mor 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom online işlemler 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom TL yükleme 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom televizyon reklamı kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom Ballı kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom 4,5 G kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom öğrenci tarifesi 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom yeni abone kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom 5 GB kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom yıllık kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Türk Telekom sosyal paket 2020 yeni yıl hediyesi

TÜRK TELEKOM SELFY MOR 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom Selfy Mor 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında tüm Selfy üyelerine hediye 1 GB bedava internet verecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Selfy üyeliğine geçmesi gerekecek. Selfy üyesi olan Türk Telekom aboneleri cep telefonlarından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderdikten sonra hatlarına 25 TL ve üzerinde yükleme yaparak 1 GB bedava internetin sahibi olabilecek.

TÜRK TELEKOM ONLİNE İŞLEMLER 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom Online işlemler 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında cep telefonuna uygulama mağazası üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indiren tüm Türk Telekom aboneleri, uygulamayı kullanmaları karşılığında 1 GB bedava internetin sahibi olacak. Online işlemler uygulaması üzerinden 1 GB bedava internet kazanmak için abonelerin Online işlemler uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapması yeterli olacak. Uygulama üzerinden TL yüklemesi yapan aboneler cep telefonlarından 1 GB KAZAN yazıp 5555’e SMS gönderdikten sonra gelen onay mesajının ardından hediye 1 GB interneti kullanmaya başlayacak.

TÜRK TELEKOM TL YÜKLEME 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom TL yükleme 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında faturasız hat sahipleri hatlarına TL yüklemesi yaparak bedava internet kazanabilecek. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin en az 15 TL ve üzerinde yükleme yapması yeterli olacak. 15 TL yükleme yapan Türk Telekom aboneler, bu yükleme karşılığında 1 GB bedava internet kazanacak. Türk Telekom, 2020 yılı içerisinde farklı TL yükleme kampanyaları ile de abonelerinin karşısına çıkacak. TL yüklemesi karşılığında 2 GB – 5 GB bedava internet kampanyaları da düzenlenecek.

TÜRK TELEKOM TELEVİZYON REKLAMI KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom televizyon reklamı kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında 2020 yılı içerisinde televizyonlarda yayınlanan özel bir reklam üzerinden tüm Türk Telekom aboneleri bedava 10 GB hediye internet kazanma şansına sahip olacak. Kampanyadan kararlanmak için özel reklamın yayınlanmasından sonra abonelerin cep telefonlarından GIGA yazarak 5555’e SMS göndermesi yeterli olacak. SMS gönderiminin ardından tüm abonelere 10 GB bedava internet tanımlanacak. Türk Telekom televizyon reklamı kampanyası sadece bir defalık internet hediyesi verecek. Kampanyadan kazanılan bedava internet paketi, otomatik olarak abonelerin hattına yüklenecek.

TÜRK TELEKOM BALLI KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom ballı kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Türk Telekom’a yeni geçen abonelere bedava 4 GB internet hediye edilecek. 4 GB hediye kampanyasından yararlanmak için yeni Türk Telekom abonesi olanların cep telefonlarından BALLI 4GB yazarak 2070’e SMS göndermesi yeterli olacak. Türk Telekom yeni aboneleri hem seçtikleri paketi hem de 4 GB bedava internet haklarını kullanmaya başlayabilecek.

TÜRK TELEKOM 4,5 G KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom 4,5 G kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında hattını 54,5 G teknolojisiyle buluşturan tüm Türk Telekom abonelerine 1 GB bedava internet hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin mağazalar üzerinden yeni bir 4,5 G uyumlu sim kartı alması gerekecek. 4,5 G teknolojisine geçen aboneler, yeni sim kartları üzerinden 4,5G SIM yazarak 5555’e SMS göndererek 1 GB bedava internet paketlerini alabilecek.

TÜRK TELEKOM ÖĞRENCİ TARİFESİ 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom öğrenci tarifesi 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Türk Telekom öğrenci tarifesinde bulunan tüm öğrencilere bedava internet paketi tanımlanacak. Türk Telekom öğrenci tarifesini kullanan abonelere Türk Telekom Online işlemler uygulamasını kullanmaları karşılığında bir hafta geçerli 2 GB bedava internet hediye edilecek. Türk Telekom öğrenci tarifesi kampanyası, tüm tatil dönemlerinde geçerli olacak.

TÜRK TELEKOM YENİ ABONE KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom yeni abone kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında yeni Türk Telekom abonesi olan kişilere bedava internet verilecek.  Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Türk Telekom’a geçmesi ve ardından cep telefonlarından DENEME yazarak 5555’e SMS göndermesi yeterli olacak. Gönderilen SMS ardından tüm yeni Türk Telekom abonelerine 500 MB bedava internet verilecek.

TÜRK TELEKOM 5 GB KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom 5 GB kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında tüm Türk Telekom abonelerine 5 GB bedava internet verilecek. Kampanyaya katılmak için abonelerin cep telefonlarından HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olacak. Kampanyaya katılan aboneler, 2020 yılı içerisinde sürekli yenilenen bu hediye kampanyası kapsamında her ay düzenli olarak internet hediyesi verilmeye devam edecek. 2020 yılı başlarında 5 GB bedava internet hediyesi verecek olan Türk Telekom, yıl içerisinde GB miktarında değişiklik yapma hakkıyla birlikte sürekli olarak kampanyayı güncelleyecek.

TÜRK TELEKOM YILLIK KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom yıllık kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında, uzun zamandır Türk Telekom abonesi olan kullanıcılarına hediye dağıtmaya devam edecek. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin cep telefonlarından YILLAR yazarak 5555’e SMS atması yeterli olacak. Kampanyaya katılan Türk Telekom aboneleri, abonelik yıllarına göre bedava internet kazanma şansına sahip olacak.

TÜRK TELEKOM SOSYAL PAKET 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom sosyal paket 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında abonelere 30 TL ve üzeri yüklemelerinde aylık 2 GB bedava internet paketi verilecek. Kampanyadan yararlanan Türk Telekom aboneler, 2 GB internetin 1 GB’lık kısmını Whatsapp üzerinden kullanma hakkına sahip olurken kalan 1 GB’lık kısmı ize Facebook ve Twitter üzerinden kullanabilecek.  Türk Telekom sosyal paket kampanyasından yararlanmak için abonelerin SOSYAL PAKET yazarak 5555’e SMS göndermesi yeterli olacak.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları” üzerine 4 yorum

 1. Turk telekom kullanıcısı dedi ki:

  Her yazdığım şeye hatalı kısa kod diyor halbuki sayfanızda ne yazıyosa aynısını yazıyorum

 2. yardım dedi ki:

  Çok teşekkür ederim internet kazandım

 3. merve dedi ki:

  Çok teşekkür ederim 5 gb kazandım

 4. Güllücan dedi ki:

  Çok teşekkür ederim 20gb haftalık geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir