Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 29.465 0

Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Türk Telekom, internet kullanımı çok fazla olan abonelerine yönelik yeni bir kampanya hazırladı. Türk Telekom 30 GB kampanyası kapsamında 30 GB internet çok uygun fiyatlarla satın alınabilecek. Bu yazımızda Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından Nasıl Yararlanırım? Sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom, interneti çok kullanan aboneleri için özel bir kampanya hazırladı. Türk Telekom Gece 30 GB internet tarifesi kapsamında abonelere 30 GB internet verilecek. Kampanyadan verilen 30 GB internet çok uygun fiyatlar ile satın alınabilecek.

Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası Nedir?

Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için 30 GB ek internet paketini satın almak gerekir. Fatura dönemi boyunca geçerli olan 30 GB internet için 9 TL ödemek yeterli olacaktır.

Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin 30 GB internet paketini satın alması gerekir. Satın alınan 30 GB internet kullanım hakkı bir ay boyunca geçerli olmaktadır. 30 GB internetin kullanımı için saat 00:00 – 06:00 saatleri arasında kullanım hakkı sunulmaktadır.

TÜRK TELEKOM 30 GB 9 TL KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından Nasıl Yararlanırım? Sorusun şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom 30 GB internet paketini satın almak için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden GECE 30GB yazıp 5555’E SMS göndermek gerekmektedir.

SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına gece kullanımlarında geçerli olacak 30 GB internet tanımlanacaktır. İnternet hakkını satın alan Türk Telekom aboneleri bir ay boyunca her gece 30 GB interneti kullanabilirler.

TÜRK TELEKOM 30 GB 9 TL KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından faydalanan aboneler bir ay boyunca geceleri 30 GB internet haklarını doya doya kullanabilirler.
  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından faydalanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası kapsamında 30 GB internet 9 TL ücret karşılığında satın alınabilir.
  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasından verilen 9 GB internet ay içinde kullanılmalıdır. Kullanım hakkının dolmasıyla aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL GECE 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.
  • Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası kapsamında 30 GB internet paketi her ay sadece bir defa satın alınabilir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom 30 GB 9 TL Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir