Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 5.131 1

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom, abonelerine hazırladığı yeni kampanya üzerinden 30 GB internet hediye edecek. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin sim kartını değiştirerek 4,5 G uyumlu sim karta geçmesi gerekecek. Bu yazımızda Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom tarafından hazırlanan internet kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında sim kartını değiştiren tüm abonelere 30 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM 30 GÜN GEÇERLİ 30 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası, sim kartını 4,5 G uyumlu kartla değiştiren tüm aboneler için hazırlanmıştır. Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin en yakın Türk Telekom bayine giderek 4,5 G uyumlu bir kart ile değiştirmesi gerekir.

Türk Telekom bayileri üzerinden ücretsiz olarak değiştirilebilen 4,5 G uyumlu sim kartı alan tüm Türk Telekom aboneleri kampanyadan yararlanabilirler. Sim kart değişikliği yapan Türk Telekom aboneleri, kart değişikliğinin ardından SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır.

TÜRK TELEKOM 30 GÜN GEÇERLİ 30 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom bayileri üzerinden 4,5 G uyumlu sim kartı ücretsiz olarak aldıktan sonra SMS ile kampanyaya katılmalıdır.

Ücretsiz kartı alan aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden 4.5G 30GB yazıp 5555’e SMS göndermelidir. SMS gönderiminin ardından 30 GB internet otomatik olarak abonenin hesabına yatırılacaktır. Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 30 GB internet, 30 gün boyunca kullanılabilir.

TÜRK TELEKOM 30 GÜN GEÇERLİ 30 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin sim kartlarını 4,5 G uyumlu sim kart ile değiştirmesi gerekir.
 • 4,5 G uyumlu sim karta geçiş işlemi ücretsiz olarak Türk Telekom bayileri üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılabilmek için sim kartı değişikliğinin ardından SMS ile başvuruda bulunmak zorunludur.
 • SMS başvurusunun ardından kampanyadan verilen 30 GB internet otomatik olarak yüklenecektir.
 • Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 30 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.
 • Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 30 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından kalan haklarını öğrenmek için cep telefonlarının mesaj bölümünden INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermelidir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası” üzerine 1 yorum

 1. Sadaqet dedi ki:

  Cox güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir