Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.941 1

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan!

Türk Telekom, faturasız hat abonelerinin TL yüklemelerine karşılık internet hediye ettiği bir kampanya hazırladı. Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası kapsamında hattına bir seferde 50 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan Türk Telekom aboneleri, 5 GB internet kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, faturasız hat sahibi aboneleri için de birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Son olarak hazırlanan kampanya Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası oldu.

TÜRK TELEKOM 50 TL YÜKLE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin sadece hatlarına 50 TL yüklemeleri yeterli olacaktır.

50 TL yükleme yapan Türk Telekom aboneleri, bu yüklemeleri karşılığında 5 GB internet kullanım hakkı kazanırlar. Kampanyadan sunulan 5 GB internet hakkı sadece haftalık olarak verilmektedir. Abonelerin 1 hafta içerisinde hediye interneti kullanmaları gerekir.

TÜRK TELEKOM 50 TL YÜKLE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle hatlarına en az 50 TL yükleme yapmaları gerekir. Yüklemenin ardından cep telefonlarının mesaj bölümünden HEDIYE INTERNET yazarak 5555’e SMS göndermeleri gerekmektedir.

SMS ile başvurunun ardından 50 TL yükleme yapmış olan faturasız Türk Telekom abonelerinin hatlarına 5 GB internet tanımlanacaktır. Aboneler, hatlarına tanımlanan 5 GB interneti kullandıktan sonra kendi tarifelerindeki haklarını kullanmaya geçerler.

TÜRK TELEKOM 50 TL YÜKLE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin tek seferde 50 TL yükleme yapması gerekir.
  • Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 5 GB internetin kullanım süresi bir hafta olarak belirlenmiştir.
  • Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 5 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman kalan haklar otomatik olarak silinecektir.
  • Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan!” üzerine 1 yorum

  1. engin dedi ki:

    teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir