Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 5.406 2

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom, evde internet kullanan aboneleri için oldukça ilgi çeken bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında ev internetinde sorun yaşayan ve arıza kaydı bırakan Türk Telekom abonelerine internet arızaları giderilene kadar kullanabilecekleri 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom çözüm üreten kampanyalarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Operatörün bu seferki kampanyası, evde Türk Telekom internet kullanan abonelerine yönelik olarak hazırlandı. Kampanya kapsamında ev internetinde arıza yaşayan tün abonelere 2 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Türk Telekom ev interneti kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ev interneti kesilen ya da bağlantı sorunu yaşayan kullanıcılara telafi amaçlı 2 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet almak için öncelikle abonelerin arıza kaydı oluşturması gerekmektedir. Arıza kaydının oluşturulmasının ardından sorun giderilene kadar abonenin internetsiz kalmaması için 2 GB internet hediyesi verilmektedir.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; evde Türk Telekom internet kullanan abonelerin yaşadıkları internet bağlantı sorununda hemen arıza kaydı vermeleri gerekmektedir.

Arıza kaydı veren abonelerin cep telefonlarına Türk Telekom tarafından bir kod gönderilecektir. Gönderilen kodu cep telefonunun mesaj bölümünden yazıp 5555’e SMS atan tüm abonelerin hatlarına anında 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır. 2 GB internet hediyesi arıza giderilmesine kadar rahatlıkla kullanılabilir.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm evde Türk Telekom interneti kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet hediyesini almak için öncelikle arıza kaydı bırakmak gerekmektedir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında arıza kaydı bırakan abonelere kod gönderilecektir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet almak için öncelikle kodun SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan ve kodu gönderen abonelere 2 GB internet hediyesi anında tanımlanacaktır.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilecek 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorum

 1. Erol kucukgokce dedi ki:

  Ariza kod.fx6ucbjr.internet şifresidir.interneti nakil yaptırdım.dun bağlandı yarın açılacak dediler.acilmadı.acin.lutfen.

 2. Erol dedi ki:

  Internetimi acınız.lutfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir