Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 14.691 11

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom, evde internet kullanan aboneleri için oldukça ilgi çeken bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında ev internetinde sorun yaşayan ve arıza kaydı bırakan Türk Telekom abonelerine internet arızaları giderilene kadar kullanabilecekleri 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom çözüm üreten kampanyalarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Operatörün bu seferki kampanyası, evde Türk Telekom internet kullanan abonelerine yönelik olarak hazırlandı. Kampanya kapsamında ev internetinde arıza yaşayan tün abonelere 2 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Türk Telekom ev interneti kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ev interneti kesilen ya da bağlantı sorunu yaşayan kullanıcılara telafi amaçlı 2 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet almak için öncelikle abonelerin arıza kaydı oluşturması gerekmektedir. Arıza kaydının oluşturulmasının ardından sorun giderilene kadar abonenin internetsiz kalmaması için 2 GB internet hediyesi verilmektedir.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; evde Türk Telekom internet kullanan abonelerin yaşadıkları internet bağlantı sorununda hemen arıza kaydı vermeleri gerekmektedir.

Arıza kaydı veren abonelerin cep telefonlarına Türk Telekom tarafından bir kod gönderilecektir. Gönderilen kodu cep telefonunun mesaj bölümünden yazıp 5555’e SMS atan tüm abonelerin hatlarına anında 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır. 2 GB internet hediyesi arıza giderilmesine kadar rahatlıkla kullanılabilir.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm evde Türk Telekom interneti kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet hediyesini almak için öncelikle arıza kaydı bırakmak gerekmektedir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında arıza kaydı bırakan abonelere kod gönderilecektir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet almak için öncelikle kodun SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan ve kodu gönderen abonelere 2 GB internet hediyesi anında tanımlanacaktır.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilecek 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?” üzerine 11 yorum

 1. Erol kucukgokce dedi ki:

  Ariza kod.fx6ucbjr.internet şifresidir.interneti nakil yaptırdım.dun bağlandı yarın açılacak dediler.acilmadı.acin.lutfen.

 2. Erol dedi ki:

  Internetimi acınız.lutfen.

 3. Yusuf dedi ki:

  Kodu girdigimi halde hediye interneti alamiyoruz hata bildiriyor

 4. Gülbahar Aykal dedi ki:

  Kodu girdiğim halde hediye Interneti alamıyorum.

 5. Hülya Ercan dedi ki:

  Mesaj atmak için paralı mesaj atabilirmisim bu nasıl hizmet

 6. MURAT BULUT dedi ki:

  KOD YERİNE BAŞKA BİR ŞEY GEDİ
  “ARIZA….” YAZ 5555’E GÖNDER
  DİYE BİR MESAJ GELDİ
  GÖNDERDİM YANLIŞ KOD DEDİ

 7. ahmet dedi ki:

  Kodu girdiğim halde hediye Interneti alamıyorum.

 8. Ömer KARABAŞ dedi ki:

  Arıza kısa kod hediye 2 GB gönderemiyorum sürekli hatalı mesaj diyor illaki 2 GB için kod mu göndermemiz gerekiyor arıza kaydı oluşturuldu niye mesaj Dı kod Du uğraştırıyorsunuz vereceğiniz 2 GB hepsi bu

 9. Pınar dedi ki:

  çok güzel hizmet.gönderdikleri kod çalışıyor

 10. Hakan dedi ki:

  Yani bir arıza vermiş oldugunuz 2gb İnternet kodları neden çalışmaz anlamıyorum. Böyle bir saçmalık yok

 11. Kesire GÜNEŞ GENÇ dedi ki:

  Evdeki bağlantımız calismamaktadir.2gb internet için hatalı kod deniliyor yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir