Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.882 2

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır, İşte Yolu!

Türk Telekom, hazırladığı kampanyalar ile abonelerine bedava internetin yanı sıra bolca bedava dakika da dağıtıyor. Telefonla çok konuşan abonelere yönelik kampanyalar sayesinde milyonlarca bedava dakika dağıtan Türk Telekom, bu yönden de kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Bu yazımızda Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom, bedava dakika dağıttığı çok sayıda kampanyaya sahip. Söz konusu kampanyalar sayesinde abonelere bedava milyonlarca dakika verilir. Konuşmayı seven Türk Telekom aboneleri, kendilerine sunulan dakikalar sayesinde doya doya konuşmanın tadını çıkartırlar.

TÜRK TELEKOM BEDAVA DAKİKA NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır sorusuna verilebilecek çok sayıda cevap bulunmaktadır. Türk Telekom, konuşmayı seven aboneleri için bedava dakika dağıtan birçok kampanya düzenlemektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika veren kampanyalar şu şekildedir;

  • Türk Telekom ücretsiz 50 – 100 dakika kampanyası
  • Türk Telekom 2000 dakika kampanyası
  • Türk Telekom faturasız bedava dakika kampanyası

TÜRK TELEKOM ÜCRETSİZ 50 – 100 DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom ücretsiz 50 – 100 dakika kampanyası kapsamında faturalı hat kullanan abonelere 50 dakika ya da 100 dakika hediye edilir. Bu kampanyadan yararlanmak içi abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Kampanyadan yararlanacak faturalı hat sahipleri, PAKET yazıp 9090’a SMS göndererek kampanyaya dahil olabilir. SMS ile başvurunun ardından 50 dakika ya da 100 dakika hediye edilecektir. Abonelere çıkacak olan dakika tutarı tamamen abonelerin şansına bağlı olarak değişecektir.

TÜRK TELEKOM 2000 DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom, dakika isteyen aboneler için hediye 2000 dakika veren bir kampanya hazırladı. Türk Telekom 2000 dakika kampanyası kapsamında oldukça uygun bir ücret karşılığında 2000 dakika bedava konuşma hakkı verilir. Faturalı hat sahiplerine göre hazırlanmış olan kampanya kapsamında 9 TL karşılığında 2000 dakika konuşma hediye edilecektir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri cep telefonlarından SABIT 2000DK yazarak 6368’e SMS göndermelidir. SMS onayının ardından 9 TL karşılığında abonelere 2000 dakika yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM FATURASIZ BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom faturasız bedava dakika kampanyası, faturasız hat kullanıcılarına özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapan Türk Telekom abonelerine gece akşamdan sabaha kadar kullanabilecekleri bedava dakika hediye edilir. Kampanyadan yararlanacak Türk Telekom aboneleri 30 TL ve üzeri yüklemelerinin ardından GECE yazıp 4545’e SMS göndermeleri karşılığında akşam 21:00 – 09:00 arasında ücretsiz olarak konuşma hakkına sahip olurlar. Bu saatler arasında yapılan tüm konuşmalar ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

TÜRK TELEKOM DAKİKA SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Türk Telekom dakika sorgulama işlemi ile abonelerin ne kadar dakika kullanım haklarının kaldığı kolaylıkla öğrenilebilir.  Kampanyalar kapsamında bedava dakika kazanan Türk Telekom aboneleri, atacakları SMS ile kalan dakika hakkında bilgi sahibi olabilir.

Türk Telekom dakika sorgulama işlemi için abonelerin cep telefonlarından SES yazarak 6000’e ya da 5555’e SMS göndermesi yeterli olacaktır. SMS gönderimi sonrasında abonelerin kaç dakikalarının kaldığı mesajla gönderilir. Bunun yanı sıra bedava dakika paketinin %80’lik kısmının kalması durumunda bilgilendirme mesajı verilecektir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır, İşte Yolu!” üzerine 2 yorum

  1. engin dedi ki:

    teşekkürler

  2. engin dedi ki:

    teşekkürler sağolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir