Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.173 0

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020

Türk Telekom, abonelerine sürekli internet hediye eden tarifelerden birisidir. Hazırladığı kampanya ve tarifeler ile bedava internet veren Türk Telekom, 2020 yılı içerisinde de birbirinden güzel internet hediyeleri verecek. Bu yazımızda Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020 sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom, faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerine özel birbirinden avantajlı kampanyalar hazırlamaktadır. Kampanyalar kapsamında bedava internet paketi de sunan Türk Telekom, bu özelliği sayesinde tercih edilen operatör olmayı başarmaktadır.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET HİLESİ VAR MI 2020

Türk Telekom, bedava internet verdiği kampanyalarına her gün bir yenisini ekliyor. Sürekli olarak internet hediye eden Türk Telekom, abonelerinin internet için hile yapmasına gerek bırakmamaktadır. Türk Telekom bedava internet veren kampanyalar şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom 4,5 G Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

TÜRK TELEKOM 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası, tüm aboneler için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında cep telefonundan GIGA yazıp 5555’e SMS gönderen tüm abonelere 10 GB internet hediye edilir. Kampanya kapsamında internet hediyesi haftanın iki gününde verilmektedir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası, Türk Telekom abonelerinin mobil uygulama üzerinden internet kazanmalarını sağlamaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan Sil Süpür oyununu oynayarak bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır. Türk Telekom Sil Süpür oyunu üzerinden 30 GB internet kazanmak mümkündür.

TÜRK TELEKOM SELFY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası, Türk Telekom Selfy üyelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin Mor paketlerden birisine geçmesi ve hattına 30 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekmektedir. Mor tarifelere geçip TL yüklemesi yapan kişiler cep telefonlarından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermelidir.

TÜRK TELEKOM BEDAVA 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom bedava 1 GB internet kampanyası, faturasız hat sahiplerine yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapan abonelere bedava internet hediye edilir. Kampanyadan internet kazanmak için 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapmak gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM HOŞ GELDİN 4 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB internet kampanyası, Türk Telekom’ a yeni gelen abonelere özel olarak hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında yeni hat alarak ya da hattını taşıyan tüm yeni abonelere 4 GB internet hediye edilir. 4 GB internet kazanmak için abonelerin BALLI 4GB yazıp 2070’e SMS göndermesi gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM FATURASIZ HAT BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom faturasız hat bedava internet kampanyası, faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında TL yüklemesi yaptıktan sonra cep telefonundan 1 GB KAZAN yazıp 5555’e SMS gönderen abonelere 1 GB internet yüklenmektedir.

TÜRK TELEKOM 4,5 G BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 4,5 G bedava internet kampanyası, Türk Telekom 4,5 G uyumlu Sim kart alan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4,5 G uyumlu sim kart alan aboneler, cep telefonlarından 4.5G 30 GB yazıp 5555’e SMS göndermelidir. SMs ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına 1 ay geçerli 30 GB internet yüklenir.

TÜRK TELEKOM YILLIK BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom yıllık bedava internet kampanyası, abonelerin Türk Telekom da oldukları yıla göre internet hediyesi verilmesi için hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında abonelere 3 GB – 6 GB – 10 GB internet hediye edilir. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin YILLAR yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM SOSYAL MEDYA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom sosyal medya bedava internet kampanyası, SMS ile başvuru yapılan kampanyalardan birisidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvuru sonrasında abonelerin hatlarına 1 GB Whatsapp üzerinden 1 GB sosyal medya hesaplarında kullanılmak üzere toplamda 2 GB internet yüklenir.

TÜRK TELEKOM HEDİYE 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom hediye 1 GB internet kampanyası, faturasız hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında cep telefonlarından HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderen tüm abonelere 50 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında 1 ay geçerli 1 GB internet hediye edilir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir