Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 8.389 0

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması İle 2 GB Hediye İnternet

Türk Telekom, abonelerinin fotoğraf, video ve müzik dosyalarını güvenle saklamalarını sağlamak için yeni bir depo uygulaması hazırladı. Dijital Depo Uygulaması sayesinde artık Türk Telekom aboneleri, tüm önemli dosyalarını güvenle saklayabilecek. Türk Telekom Dijital Depo uygulamasını kullanan aboneler 2 GB bedava internet kazanma şansına da sahip olacak. Bu yazımızda Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması İle 2 GB Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerine her fırsatta bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Tarife ve paketlerle birlikte sürekli olarak internet hediye eden operatör, bu sefer yeni bulut servisi üzerinden hediye internet dağıtmaya başladı.

TÜRK TELEKOM DİJİTAL DEPO UYGULAMASI İLE 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması İle 2 GB Hediye İnternet kampanyası, Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan yeni bulut servisinin tanıtılması amacıyla abonelere sunulmaktadır. Yeni bulut servisi olan Dijital Depo Uygulaması, abonelerin önem verdiği tüm dosyalarını güvenle saklamalarını sağlamak için hazırlanmıştır.

Türk Telekom tarafından hazırlanan yeni depolama uygulamasını kullanmaya başlayan tüm abonelere 2 GB bedava internet verilecektir.

TÜRK TELEKOM DİJİTAL DEPO UYGULAMASI İLE 2 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması İle 2 GB Hediye İnternet almak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle Google Play Store ya da APP Store üzerinden Türk Telekom Dijital Depo Uygulamasını indirmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından 2 GB bedava internet paketi otomatik olarak abonenin hattına yüklenir.

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması ile abonelere dosyalarını saklamaları için 2 GB bulut depolama alanı ücretsiz olarak verilir. Bu depolama alanından fazlasına ihtiyaç duyanlar için 50 GB – 500 GB ve 1 TB depolama alanı alma hakkına sahip olmaktadır. Ekstra depolama alanı almak isteyen Türk Telekom aboneleri, aylık 4,99 TL’den başlayan ücretlerle fazladan depolama alanı satın alabilecektir.

DİJİTAL DEPO UYGULAMASI NEDİR?

Dijital Depo Uygulaması, akıllı telefonlarda ya da bilgisayarlarda bulunan dosyaların internet üzerinden saklanmasını sağlayan bir depo uygulamasıdır. Dijital Depo uygulaması ile sadece fotoğraf, video gibi dosyaların değil aynı zaman da telefon rehberinin de yedeklenmesi ve saklanması mümkündür.

Telefon ya da bilgisayarındaki bilgilerin kaybolmadan yedeklenmesini isteyen tüm Türk Telekom aboneleri, Dijital Depo uygulamasını indirerek 2 GB’a kadar ücretsiz depolama hakkına sahip olmaktadır. Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması İle 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında Dijital Depo uygulamasını indiren abonelere ayrıca 2 GB bedava internet kazanma şansı da sunulmaktadır. Böylece Türk Telekom aboneleri hem önemli dosyalarını güvenceye almanın hem de bedava internet kullanmanın tadını çıkartabilirler. Türk Telekom bulut depo uygulamasını kullanmak için sadece uygulama mağazaları üzerinden uygulamanın indirilmesi yeterli olacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir