Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 662 0

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye Ediyor!

Türk Telekom, Dijital Depo uygulamasını kullanan aboneleri için yeni bir internet hediye kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Dijital Depo uygulamasına yeni üye olan tüm abonelere ilk 3 aylık kullanımlarında geçerli 25 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye Ediyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, depolama alanı konusunda sıkıntı yaşayan aboneleri için hazırladığı Türk Telekom dijital Depo uygulaması ile daha fazla saklama alanı sunuyor. Türk Telekom Dijital Depo uygulamasını kullanmayı teşvik etmek amacıyla da internet hediye kampanyaları düzenliyor.

TÜRK TELEKOM DİJİTAL DEPO YENİ ÜYELERE 25 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Dijital Depo uygulamasını kullanan abonelere ilk 3 aylık kullanımları karşılığında 25 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyası kapsamında abonelere verilecek olan 25 GB internet, ilk 3 ay boyunca geçerlidir. 25 GB internet hediyesini kazanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle cep telefonlarına Dijital Depo uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM DİJİTAL DEPO YENİ ÜYELERE 25 GB HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle cep telefonlarına Türk Telekom Dijital Depo uygulamasını indirmesi gerekmektedir.

Uygulamanın indirilmesinin ardından www.dijitaldepo.com.tr adresine üye olduktan sonra “Ayarlar” menüsünde yer alan promosyon kodu kısmına “Evdendegüzel” kodu girilmelidir. Kodun girilmesinin ardından uygulamayı kullanmaya başlayan abonelere 25 GB internet hediye edilecektir. İlk 3 ay 25 GB olarak kullanılan Dijital Depo uygulaması, sonraki aylarda 2 GB kota ile kullanılmaya devam edecektir.

TÜRK TELEKOM DİJİTAL DEPO YENİ ÜYELERE 25 GB HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyası kapsamında abonelerin 25 GB internet kazanabilmesi için öncelikle Türk Telekom Dijital Depo uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyasından verilecek 25 GB internet ilk 3 ay boyunca sunulmaktadır. 3 ay sonrasındaki kullanımlarda 2 GB kota verilecektir.
  • Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom Dijital Depo internet sitesi üzerinden üye olması ve kampanya kodunu belirlenen alana girmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir