Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.495 1

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan 

Türk Telekom, abonelerine yepyeni bir kampanya hazırladı. Dopdolu İnternet Kampanyası kapsamında bu paketlere geçen abonelere anında 1 GB internet hediye ediliyor. Bu yazımızda Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, faturalı hat kullanan aboneleri için yeni bir paket kampanyası başlattı. Dopdolu internet kampanyası kapsamında uygun fiyatlarla hazırlanmış olan pakete geçen abonelere 1 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM DOPDOLU İNTERNET KAMPANYASI’NA BAŞVUR ANINDA 1 GB KAZAN 

Türk Telekom aboneler, dopdolu internet kampanyası sayesinde bedava internet kazanma hakkına sahip olacaktır. Uygun fiyatlarla sunulan bu kampanyadan yararlanmak için Dopdolu 1 GB paketine geçmek gerekir.

Türk Telekom Selfy aboneleir, Dopdolu 1 GB paketine geçerek hem uygun fiyata içerik kazanırlar hem de 1 GB internet hediyesine sahip olurlar. Hediye internet kazanmak için abonelerin pakete geçtikten sonra SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM DOPDOLU İNTERNET KAMPANYASI’NDAN ANINDA 1 GB NASIL KAZANILIR?

Türk Telekom dopdolu internet kampanyasından anında 1 GB nasıl kazanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom aboneleri, Dopdolu 1 Gb paketine geçtikten sonra SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır.

Tarifeye geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden DOPDOLU1GB yazıp 4545’ e SMS göndererek 1 GB internet hediyesini alabilir. SMS ile başvurunun ardından kısa süre içerisinde 1 GB internet hediyesi hatta tanımlanacaktır.

TÜRK TELEKOM DOPDOLU İNTERNET KAMPANYA İÇERİĞİ NEDİR?

Türk Telekom dopdolu internet kampanya içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 1 GB internet
 • Her yöne 500 dakika konuşma
 • Her yöne 5000 SMS
 • Türk Telekom Dopdolu paket ücreti: 23 TL

TÜRK TELEKOM DOPDOLU İNTERNET KAMPANYASI’NA BAŞVUR ANINDA 1 GB KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB kazan kampanyası, sadece faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan 1 GB internet kazanmak için abonelerin öncelikle Dopdolu tarifesine geçiş yapması gerekir.
 • Dopdolu tarifesine geçen Türk Telekom aboneleri, SMS ile bedava internet hakkını alabilirler.
 • Tarifeye geçen Türk Telekom aboneleri DOPDOLU1GB yazıp 4545’e SMS göndererek 1 GB internet alma şansına sahip olurlar.
 • Tarifeye geçtikten sonra alınan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin bitmesiyle birlikte abone var olan internet hakları üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan ” üzerine 1 yorum

 1. Adnan dedi ki:

  Doğru dur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir