Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 222 0

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom hemen her yaştan abonesine özel tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Türk Telekom ‘ un bu seferki kampanyası emeklilere yönelik olarak hazırlandı. Bu yazımızda Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, Corona virüs nedeniyle evinden çıkamayan abonelerine özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 50 yaş ve üzerindeki tüm abonelere indirimli tarifeler sunulacak. Kampanyadan yararlanmak için taahhütlü olarak tarife kullanmak gerekiyor.

TÜRK TELEKOM EMEKLİLERE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası, 50 yaş ve üzerindeki emekli abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında T.C. kimlik yaşı 50 ve üzeri olan tüm Türk Telekom aboneleri, belirlenen tarifede indirimli kullanım hakkı kazanacaktır.

Kampanya kapsamında Türk Telekom, emekli olan aboneleri için Emekli 500 Tarifesi adı altında bir tarife hazırladı. Bu tarifeye geçen Türk Telekom aboneleri, taahhütlü olarak tarifeyi kullanmaları karşılığında oldukça uygun fiyatla ödeme gerçekleştirecekler.

TÜRK TELEKOM EMEKLİLERE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyasından yararlanmak için 50 yaş ve üzeri abonelerin öncelikle Türk Telekom Emekli 500 tarifesine taahhütlü olarak geçiş yapması gerekir. Kampanyaya geçişin ardından SMS ile başvuruda bulunarak tarifenin daha uygun fiyata alınması mümkün olacaktır.

Türk Telekom Emekli 500 tarifesine geçiş yapan aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden SOZ 500 yazıp 5555’e SMs göndermek yeterli olacaktır. 12 ay boyunca tarifede kalma sözü vermiş olan emekli Türk Telekom aboneleri, emekli 500 tarifesini aylık 20 TL ücretle kullanma şansına sahip olacaktır.

TÜRK TELEKOM EMEKLİLERE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası içeriği şu şekilde verilmektedir;

  • Her yöne 1 GB internet
  • Her yöne 500 dakika konuşma
  • Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası kapsamında emekli abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için T.C. kimlik numarası üzerinden kontrol yapılmaktadır. Kontrol sırasında abonenin 50 yaş ve üzeri olduğu tespit edilirse tarifeden yararlanmak mümkün olacaktır.

TÜRK TELEKOM EMEKLİLERE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası 50 yaş ve üzeri Türk Telekom aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında emekli olan aboneler 12 ay taahhütlü olarak tarifeye geçtiklerinde uygun fiyatlar ile ücretlendirme hakkına sahip olurlar.
  • Türk Telekom emekli 500 tarifesi kapsamında 1 GB internet ve her yöne 500 dakika ile birlikte Türk Telekom aboneleri ile ücretsiz konuşma hakkı verilecektir.
  • 50 yaş üstü Türk Telekom aboneleri, söz konusu hakları aylık 20 TL ücret karşılığında alma hakkına sahip olurlar.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin kimliklerinde 50 yaş ve üzeri olmaları gerekmektedir.
  • Abonelerin T.C. kimlik numarası kontrolü sonrasında tarifeye geçişlerine izin verilmektedir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir