Kapat
Operatör İşlemleri 11.412 1

Türk Telekom Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, faturalı hat aboneleri için kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Operatöre abone olan ve faturalı hat kullanan herkes, istediği zaman fatura kesim tarihi üzerinden değişiklik yapabiliyor. Bu yazımızda fatura kesim tarihinden memnun olmayan ve değiştirmek isteyen aboneler için Türk Telekom Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom faturalı hat aboneleri fatura kesim tarihlerini istedikleri zaman değiştirme hakkına sahipler. Türk Telekom, ödeme konusunda sıkıntı yaşamamaları adına abonelerine farklı fatura kesim tarihleri sunarak sıkıntı yaşamalarının önüne geçmiş oluyor.

TÜRK TELEKOM FATURA KESİM TARİHİ NASIL ÖĞRENİLİR?

Türk Telekom aboneleri fatura kesim tarihlerini istedikleri zaman öğrenebilirler. Türk Telekom fatura kesim tarihi nasıl öğrenilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom, faturalı hat abonelerinin faturalarını her ayın 1’ inde, her ayın 8’ inde, her ayın 12’ sinde ya da her ayın 16’ sında kesmektedir.

Fatura kesim tarihi için iki farklı seçenek sunan Türk Telekom, abonelerine iki tarihten birisini seçme hakkı sunmaktadır. Aboneler, ödeme yönünden hangi tarih uygun ise onu seçerek hatlarını kullanma şansına sahip olurlar.

TÜRK TELEKOM FATURASI KESİM TARİHİNDEN KAÇ GÜN SONRA ÖDENEBİLİR?

Türk Telekom fatura kesim tarihinden itibaren kaç gün sonra ödenebilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom faturalı hat aboneleri, kesilen faturalarını fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ödemek zorundadır.

15 günlük süre içerisinde ödenmeyen fatura için Türk Telekom’ un abonenin kullanım hakkını kısıtlama hakkı bulunmaktadır. Kısıtlama uygulanmasının sonrasında fatura ödenmemeye devam ederse, hat kullanıma kapatılacak ve açma kapama ücreti ilave edilerek tekrar açılması mümkün olacaktır.

TÜRK TELEKOM FATURA KESİM TARİHİ NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Türk Telekom fatura kesim tarihini öğrenmek için operatörün sunmuş olduğu farklı seçeneklerden birisi kullanılabilir. Türk Telekom fatura kesim tarihi nereden öğrenilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden fatura kesim tarihi öğrenme
  • Türk Telekom internet sitesi üzerinden fatura kesim tarihi öğrenme
  • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden fatura kesim tarihi öğrenme

TÜRK TELEKOM FATURA KESİM TARİHİ DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom aboneleri, fatura kesim tarihlerini değiştirmek için farklı yolları kullanabilir. Türk Telekom Fatura Kesim Tarihi Değiştirme yolları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden fatura kesim tarihini değişme
  • Türk Telekom internet sitesi üzerinden fatura kesim tarihini değişme
  • Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden fatura kesim tarihini değişme
  • Türk Telekom mağazaları üzerinden fatura kesim tarihi değişme

TÜRK TELEKOM MÜŞRERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir, Türk Telekom aboneleri, cep telefonlarından Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak fatura tarihlerini değiştirme taleplerini iletebilirler. Talebi alan müşteri temsilcisi, abone için uygun olan bir tarihe fatura kesim tarihini taşıyacaktır.

TÜRK TELEKOM İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Türk Telekom internet sitesi üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra “İşlem Merkezi” menüsünde yer alan fatura işlemleri – fatura ayarlarım menüsü üzerinden fatura kesim tarihini değiştirmek mümkün olacaktır.

TÜRK TELEKOM ONLİNE İŞLEMLER UYGULAMASI ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra fatura işlemleri menüsü üzerinden fatura kesim tarihlerini kolayca değiştirebilirler.

TÜRK TELEKOM MAĞAZALARI ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Türk Telekom mağazaları üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom aboneleri, kendilerine en yakın Türk Telekom mağazası üzerinden yetkiliye fatura kesim tarihini değiştirmek istediğini belirterek işlemini kısa sürede gerçekleştirecektir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır?” üzerine 1 yorum

  1. Recep dedi ki:

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir