Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 246 0

Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası

Türk Telekom, tarife kampanyaları ile birlikte fiber internet paketlerini de oldukça güzel kampanyalar ile sunmaktadır. Abonelerini her alanda internete doyurmak isteyen Türk Telekom, fiber internet kampanyası başlattı. Bu yazımızda Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet keyfini doya doya yaşamak isteyen abonelere yönelik olarak hazırlanan Türk Telekom fiber internet kampanyası kapsamında 24 ay taahhütlü limitsiz internet paketi alan tüm abonelere bu deneyim ilk 3 ay bedava sunulacaktır.

TÜRK TELEKOM FİBER İNTERNET İLK 3 AY BEDAVA KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası, evde internet kullanan Türk Telekom müşterilerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında doya doya limitsiz internet kullanmak isteyen abonelere özel birbirinden güzel fiber internet paketleri hazırlanmıştır.

Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası kapsamında Türk Telekom abonelerine sunulan en uygun tarifelerden birisi, 24 ay taahhütlü limitsiz internet kullanımına 69,90 TL ücret talep edilen tarifedir.

TÜRK TELEKOM FİBER İNTERNET İLK 3 AY BEDAVA KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin Türk Telekom fiber internet üyeliğinin bulunması gerekir. Evde internet kullanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanım hakkı kazanması için 24 ay taahhütlü olarak kampanyaya katılmış olması gerekir.

Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası kapsamında abonelere farklı tarife ve ücretler sunulmaktadır. Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası tarifeleri şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Doya Doya limitsiz internet M tarifesi 12 Mbps: 69,90 TL
 • Türk Telekom doya doya limitsiz internet L tarifesi 16 Mbps: 74,90 TL
 • Türk Telekom doya doya limitsiz internet XL tarifesi 24 Mbps:94,90 TL
 • Türk Telekom doya doya limitsiz internet XXL tarifesi 35 Mbps: 117,90 TL

Söz konusu tarifelerden birisini 24 ay taahhütlü olarak alan Türk Telekom aboneleri, tarife kapsamında doya doya internet hakkını ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanabilirler.

TÜRK TELEKOM FİBER İNTERNET İLK 3 AY BEDAVA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası, evde internet kullanan aboneler için hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarifelerden birisini taahhütlü sene abonelere ilk 3 ay ücretsiz hizmet verilir.
 • Kampanyada ilk 3 ay bedava hakkı kazanmak için abonelerin 24 ay taahhütlü başvuruda bulunması gerekir.
 • Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası taahhütlü başvurularda abonelerin ilk 12 aylık sürenin sonunda başka bir tarifeye geçme hakkı bulunur.
 • İlk 12 ayın sonunda yapılan tarife değişikliğinde herhangi bir cezai işlem uygulanmaz.
 • Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyasından yararlanan abonelerin taahhüt süresinde aboneliği iptal etmesi durumunda kampanyadan düşürülen indirim kısmı tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine farklı internet hızları farklı ücretlerle sunulmaktadır. Abonelerin istediği tarifeyi seçme hakkı bulunur.
 • Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyasına katılan Türk Telekom aboneleri seçtikleri paketin internet hızı üzerinden erişim sağlayacaklardır.
 • Türk Telekom tarafından evde internet kullanan abonelere yönelik sunulmuş olan Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası internet alt yapısı olanakları ile sınırlıdır.
 • Türk Telekom, istediği zaman Türk Telekom Fiber İnternet İlk 3 Ay Bedava Kampanyası ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir