Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 314 0

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası!

Türk Telekom, abonelerinin Hayat Eve Sığar uygulamasını daha rahat kullanabilmesi adına yeni bir kampanya hazırlandı. Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası kapsamında aboneler artık bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilecekler. Bu yazımızda Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Kontrollü hayata geçiş konusunda en önemli uygulama olarak bilinen Hayat Eve Sığar Uygulaması, artık herkesin kullanması gereken bir hale geldi. İnternet bağlantısı ile kullanılan bu uygulama için Türk Telekom tarafından oldukça güzel bir kampanya başlatıldı.

TÜRK TELEKOM HAYAT EVE SIĞAR İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında tüm Türk Telekom aboneleri, Hayat Eve Sığar uygulamasını ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası kapsamında Hayat Eve Sığar uygulamasını cep telefonuna indiren tüm aboneler, bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip olurlar. Türk Telekom abonelerinin Hayat Eve Sığar uygulaması kullanımlarında mevcut internet hakları üzerinden düşme yapılmaz.

TÜRK TELEKOM HAYAT EVE SIĞAR İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Türk Telekom, Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası kapsamında tüm abonelerinin Hayat Eve Sığar uygulamasını ücretsiz olarak kullanma hakkını otomatik olarak tanımlamaktadır.

Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası kapsamında istedikleri zaman istedikleri yerde Hayat Eve Sığar uygulamasını kullanma hakkına sahip olurlar. Bu işlem sırasında internet harcamak gerekmemektedir.

HAYAT EVE SIĞAR UYGULAMASI NEDİR?

Hayat Eve Sığar Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşları Corona virüse karşı bilgilendirmek ve destek sağlamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yapan kişiler, sağlık durumları hakkında soruları cevaplayarak destek alabilirler.

Hayat Eve Sığar Uygulaması üzerinden en yakın eczane, hastane, metro, duraklar ve marketler hakkında da bilgi almak mümkündür. harita üzerinden yaşadığı yerin Corona virüs açısından ne kadar riskli olduğunu rahatlıkla görebilen kişiler, aynı zamanda enfekte olan ya da karantinada bulunan kişiler ile temaslı olup olmadıklarını da görüntüleyebilirler.

TÜRK TELEKOM HAYAT EVE SIĞAR İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin herhangi bir katılım işlemi yapmasına gerek yoktur.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası üzerinden tüm Türk Telekom aboneleri ücretsiz olarak uygulamayı kullanma hakkına sahiptir.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasına katılmak için faturalı ve faturasız hat ayrımı yapılmamaktadır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından verilen ücretsiz kullanım hakkı, abonelerin telefonlarına otomatik olarak tanımlanmaktadır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası ücretsiz kullanım hakkı, üçüncü kişilere devredilemez.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir