Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.294 0

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan!

Türk Telekom, abonelerinin sevdikleriyle hediyeleşmesini sağlamak adına oldukça beğenilen bir kampanya hazırladı. Türk Telekom hediye internet 1 GB kampanyası kapsamında aboneler sevdiklerine 1 GB – 4 GB internet hediye edebilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerine verdiği hediyeler kadar abonelerinin de hediye dağıtabilmesi için çabalıyor. Herkesi mutlu etmek isteyen operatör, bu amaçla hazırladığı yeni kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin de internet hediye etmesine olanak sağladı.

TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET GÖNDER 1 GB KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası, Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında aboneler, sevdiklerine 1 GB ya da 4 GB internet hediye edebilir. Türk Telekom, hediye veren abonelerinin de hediye kazanmasını sağlamaktadır.

İnternet kullanımının çok fazla olduğu günümüzde abonelerinin internetsiz kalmaması için kampanyalar hazırlayan Türk Telekom, Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası sayesinde hem abonelerinin hediye dağıtmasına izin verir hem de abonelerine hediye internet dağıtır.

TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET GÖNDER 1 GB KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin sevdiklerine bedava internet hediye etmeleri gerekmektedir. hediye internet paketleri oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilirken, sevdiklerine hediye internet gönderen aboneler de Türk Telekom’ dan hediye internet kazanma şansına sahip olur.

Türk Telekom abonelerinin internet hediyelerine karşı kazanacakları hediyeler şu şekilde sıralanır;

 • Aylık 1 GB internet hediye eden Türk Telekom aboneleri haftalık 1 GB internet hediyesi kazanır.
 • Aylık 4 GB internet hediye eden Türk Telekom aboneleri aylık 1 GB internet hediyesi kazanır.

TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET GÖNDER 1 GB KAZAN KAMPANYA ÜCRETİ NE KADAR?

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyasına katılan Türk Telekom aboneleri, gönderecekleri internet için uygun bir ücret ödemek zorundadır. Gönderilen ücretli internet karşılığında operatörden hediye internet kazanılabilir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanya ücretleri şu şekildedir;

 • 100 MB hediye internet gönderim ücreti: 9 TL
 • 250 MB hediye internet gönderim ücreti: 12 TL
 • 1 GB hediye internet gönderim ücreti: 19 TL
 • 4 GB hediye internet gönderim ücreti: 39 TL

Türk Telekom aboneleri istedikleri hediye internet paketini seçerek sevdiklerine Türk Telekom Hediye İnternet Servisi üzerinden gönderebilirler. Servis üzerinden gönderilen hediye internet işlemi için abonelerden 1 TL işlem ücreti talep edilmektedir.

TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET GÖNDER 1 GB KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında ücretli olarak sevdiklerine hediye internet gönderen tüm abonelere Türk Telekom tarafından 1 GB internet hediye edilir.
 • Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası kapsamında hediye kazanabilmek için abonelerin 1 GB ya da 4 GB internet göndermeleri gerekir.
 • 1 GB internet gönderiminde haftalık 1 GB, 4 GB internet gönderiminde aylık 1 GB internet hediye edilir.
 • Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyasından aylık en fazla internet kazanım limiti 4 GB olarak belirlenmiştir.
 • Türk Telekom abonelerinin gönderecekleri hediye internet, 1 ay boyunca geçerlidir.

 • Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internetin bir sonraki aya devretmesi mümkün değildir.
 • Kampanyanın süresi dolduğu anda kalan internet miktarı otomatik olarak silinir.
 • Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyasından kazanılan internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan hediye 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom faturalı hat aboneleri, önceki aylardan ödenmemiş faturaları olması durumunda kampanyadan yararlanamazlar.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir