Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 270 0

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom, konuşmayı çok seven abonelerine yönelik bir konuşma kampanyası hazırladı. Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında abonelerin yapacakları TL yüklemesi karşılığında bedava konuşma hakkı kazanacak. Bu yazımızda Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom sadece internet üzerinden değil konuşma paketleri üzerinden de kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türk Telekom tarafından hazırlanan son kampanya, konuşmayı seven abonelere yönelik hazırlandı.

TÜRK TELEKOM HER YÖNE KONUŞMA KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında abonelerin yüklemeyecekleri TL karşılığında ücretsiz konuşma hakkı kazanmaktadır.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına katılacak olan abonelerin tek seferde 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapması gerekir. TL yüklemesinin ardından abonelere haftalık 1 saat ücretsiz konuşma hakkı tanımlanacaktır.

TÜRK TELEKOM HER YÖNE KONUŞMA KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına katılmak isteyen aboneler, öncelikle hatlarına 30 TL ve üzerinden yükleme yapmak zorundadır. TL yüklemesinin ardında SMS ile başvuruda bulunmak gerekir.

Türk Telekom SMS ile başvuru için cep telefonlarının mesaj bölümünden HERYONE DK yazıp 5555’E SMS göndermek gerekir. SMS ile başvuru sonrasında her hafta 13:00 – 14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz konuşma hakkı tanımlanacaktır.

TÜRK TELEKOM HER YÖNE KONUŞMA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında ücretsiz konuşma hakkı kazanmak için abonelerin tek seferde en az 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında TL yüklemesi yapan aboneler SMS ile başvurularının ardından haftalık 1 saat ücretsiz konuşma hakkı kazanacaktır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında haftalık 1 saat olmak üzere aylık toplamda 4 saat ücretsiz konuşma hakkı sunulmaktadır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında verilen konuşma hakkı her hafta otomatik olarak yenilenecektir.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL HERYONE DK yazıp 5555’e SMS göndermek zorundadır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, 12 ay boyunca devam eden bir kampanyadır. 12 aylık süre bittiğinde kampanyanın kullanım süresi sonlandırılacaktır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasından Hesaplı 300 paketini kullanan aboneler faydalanamazlar.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında haftalık 1 saat ücretsiz konuşma hakkı kazanan aboneler haklarını tamamladığında paketlerinde bulunan haklarından ücretlendirilmeye başlarlar.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, numara taşıma, hat iptali, numara değişikliği gibi durumlarda otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir