Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 227 0

Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom, abonelerinin internete doyması için sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor. İnternete olan ihtiyacın farkında olan Türk Telekom, faturalı hat kullanan aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. İnternet özgürlüğü kampanyası kapsamında abonelere 15 GB internet verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, sürekli olarak internet ağırlıklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. İnternet özgürlüğü kampanyası ile dikkat çeken operatör faturalı hat kullanan abonelerine 15 GB internet vereceğini açıkladı.

TÜRK TELEKOM İNTERNET ÖZGÜRLÜĞÜ 15 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 15 GB internet oldukça uygun fiyat karşılığında abonelere sunulmaktadır.

Türk Telekom İnternet Özgürlüğü kampanyası kapsamında sunulan 15 GB internet paketini 12 ay pakette kalma sözü verme karşılığında 19 TL’ye almak mümkündür. Türk Telekom 15 GB internet kampanyası, 4,5 G kullanan abonelere yöneliktir.

TÜRK TELEKOM İNTERNET ÖZGÜRLÜĞÜ 15 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. SMS başvurusu sonrasında 19 TL karşılığında abonelerin hatlarına 15 GB internet tanımlanmaktadır.

Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyasına başvurmak için faturalı hat abonelerinin TAMAMLA 15GB yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olmaktadır. Bu işlemin sonrasında abonelerin kullandıkları hatta 15 GB internet tanımlanacaktır. İnternetin tanımlanmasının ardından kullanım başlayabilir.

TÜRK TELEKOM İNTERNET ÖZGÜRLÜĞÜ 15 GB İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına yönelik hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında SMS ile başvuruda bulunan abonelere 19 TL karşılığında 15 GB internet hediye edilir.
 • Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyasına katılmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Kampanyadan indirimli yararlanmak için abonelerin söz konusu kampanyadan 12 ay boyunca yararlanmayı kabul etmesi gerekir.
 • Kampanya süresinin dolmasıyla birlikte 15 GB internet aylık 25 TL’den kullanılmaya devam edilebilir.
 • Türk Telekom aboneleri, kampanyadan sadece 1 kere yararlanma hakkına sahiptir.

 • Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyasına katılan abonelerin 12 aylık süre dolmadan kampanyayı iptal etmesi durumunda hak ettikleri GB’lar silinecektir.
 • Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyasından kazanılmış olan 15 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılmış olan 15 GB internetin üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Paketin tamamlanmasıyla birlikte aboneler normal fiyat üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
 • Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası kapsamında verilen 15 GB internet 4,5 G kullanan abonelere verilecektir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin sahip oldukları internet paketi 15 GB’a tamamlanacak şekilde yükleme gerçekleştirilecektir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom İnternet Özgürlüğü 15 GB İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü kampanya değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir