Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 402 0

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom, evde internet kullanan abonelerine yönelik oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında ede internet müşterilerinin numara taşıma ya da yeni hat alması karşılığında internetten özel tarifeleri indirimli alma hakkı sunulacak. Bu yazımızda Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, internetliye özel bir kampanya hazırladı. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom’ un evde internetini kullanmak gerekiyor. Evde internet müşterileri, hatlarını da Türk Telekom üzerinden almaları karşılığında indirimli fırsatlardan yararlanabilecekler.

TÜRK TELEKOM İNTERNETLİYE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası, evde internet kullanan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom ev internetini kullanan abonelerin hatlarını da taşıması ya da yeni hat alması karşılığında indirimlerden yararlanması mümkün olacaktır.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasına katılan aboneler, indirim hakkından yararlanmak için cep telefonu hatlarını da numara taşıma yöntemi ile Türk Telekom’ a taşımaları ya da yeni bir Türk Telekom hattı almaları gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM İNTERNETLİYE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından yararlanmak için abonelerin numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom abonesi olması gerekmektedir. Türk Telekom abonesi olan kullanıcılar, 12 + 12 ay taahhüt süresi boyunca birbirinden özel indirimlerden faydalanma şansına sahip olurlar.

Türk Telekom abonelerinin alacakları hat karşılığında internetliye özel tarifelerden 7 TL’ ye kadar indirim kazanma hakkı bulunmaktadır. Evde Türk Telekom internet aboneleri, cep telefonları için seçecekleri internet paketlerinde birçok indirim fırsatına da sahip olurlar. Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin tarifeden yararlanması için OZEL yazıp boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasını yazarak 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM İNTERNETLİYE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI İNDİRİMLERİ NELERDİR?

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası indirimleri şu şekilde sıralanır;

 • İnternetliye Özel 3GB: 1000 DK + 1000 SMS + 3 GB =>25 TL
 • İnternetliye Özel 5GB: 1000 DK + 1000 SMS + 5 GB => 30 TL
 • Prime İnternetliye Özel 10GB: 1000 DK + 1000 SMS + 10 GB => 42 TL
 • Prime İnternetliye Özel 15GB: 1000 DK + 1000 SMS + 15 GB => 52 TL

TÜRK TELEKOM İNTERNETLİYE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası, evde internet kullanan tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom evde internet kullanan abonelerin numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom’ a geçiş yapmış olması gerekir.
 • Türk Telekom’ a geçişin ardından cep telefonundan SMS atarak kampanyaya dahil olmak mümkündür.
 • SMS ile başvuru sırasında abonelerin gönderecekleri T.C. kimlik numarasının Türk Telekom evde internet aboneliğinde verilen T.C. kimlik numarası ile aynı olması gerekir.
 • Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından yararlanmak için 12 ay taahhütlü olarak tarifeye geçmesi gerekmektedir.
 • Bir T.C. kimlik numarası ile 5 farklı hat kampanyasından faydalanmak mümkündür.
 • Türk Telekom, Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir