Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 506 0

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası!

Türk Telekom taraftar aboneleri için özel bir tarife kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Taraftar Hediye Tarifesi’ ne gelen tüm Türk Telekom abonelerine 4 GB internet içeren kullanım hakları, takımının forması ve Türk Telekom K8 cep telefonu uygun koşullarla verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, aboneleri için ilgi çekici tarife kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası taraftar aboneleri için geldi. Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında pakete geçen tüm abonelere indirimli yararlanma hakkı verilecek.

TÜRK TELEKOM K8 TARAFTAR HEDİYE TARİFESİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası, tüm taraftar aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Taraftar Hediye Tarifesi’ ne geçen tüm aboneler, internet, dakika ve SMS içeren paketi uygun fiyatla kullanma hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında hazırlanan yeni tarifeye geçen Türk Telekom aboneleri, tarifelerindeki kullanım haklarının yanı sıra tuttukları takımlarına ait forma ve Türk Telekom K8 model cep telefonunu indirimli olarak alma hakkı verilmektedir.

TÜRK TELEKOM K8 TARAFTAR HEDİYE TARİFESİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin numara taşıma, yeni hat alma ya da faturalı ve faturasız tarifelerde geçiş yapması gerekmektedir. Kampanya kapsamında takımının formasını almak isteyen abonelerin ise numara taşıma ya da yeni hat almış olması gerekmektedir.

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında abonelere indirimli olarak verilecek olan Türk Telekom K8 cep telefonu ise 24 ay taahhütlü müşterilere sunulmaktadır. Taahhütlü olarak kampanyaya dahil olmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden SOZ1 yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında geçiş yapılan Türk Telekom Taraftar Hediye Tarifesi, taahhütlü olarak aylık 29 TL ücretle sunulmaktadır. Bunun yanı sıra Türk Telekom K8 cep telefonu da alan aboneler cihaza aylık 32 TL ödeme yaparlar. Böylece kampanya tarife ücreti 61 TL olarak ödenecektir.

TÜRK TELEKOM K8 TARAFTAR HEDİYE TARİFESİ KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 4 GB internet
 • Her yöne 1000 dakika konuşma
 • Her yöne 1000 dakika SMS
 • Taraftar hatları ile sınırsız konuşma
 • Tutulan takımın forması
 • Türk Telekom K8 cep telefonunu indirimli alma

TÜRK TELEKOM K8 TARAFTAR HEDİYE TARİFESİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası, tüm taraftar Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında Fenercell, GSMobile, Trabzoncell Hediye Tarifelerinden birisine geçiş yapması gerekmektedir.
 • Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında 12 ay taahhüt için SOZ1 Yazıp 5555’e SMS, 24 ay taahhüt için SOZ2 yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.
 • Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyasına taahhütlü olarak katılan abonelere takımlarının forması ücretsiz olarak verilecektir.
 • Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında Türk Telekom K8 cep telefonu indirimli olarak verilecektir.
 • Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom K8 Taraftar Hediye Tarifesi Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir