Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 3.048 0

Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye!

Türk Telekom, eski abonelerini unutmadığını gösterecek oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine kaç yıldır abone iseler 3 katı kadar internet hediye edilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom yeni aboneleri için olduğu kadar eski abonelerine de hediye verebileceği kampanyalar hazırlıyor. Eski aboneleri sevindirecek yeni kampanya, Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyası olarak hazırlandı.

TÜRK TELEKOM KAÇ YILDIR BİZİMLEYSENİZ 3 KATI KADAR GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyası, uzun yıllardır Türk Telekom abonesi olan kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında abonelere abonelik yıllarının 3 katı kadar GB hediye edilecektir.

Türk Telekom tarafından hazırlanan bu kampanya ile uzun yıllardır operatörün abonesi olan kullanıcılara karşı minnettarlığın gösterilmesi amaçlanıyor. Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyasına dahil olan aboneler, kaç yıldır Türk Telekom abonesi iseler bu rakamın 3 katı kadar bedava internetin sahibi olacaklar.

TÜRK TELEKOM KAÇ YILDIR BİZİMLEYSENİZ 3 KATI KADAR GB HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin Online İşlemler Uygulamasını kullanması gerekir. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giren Türk Telekom aboneleri, kampanyaya katılarak hediye interneti alma hakkına sahip olacaktır.

Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyasına katılmak isteyen aboneler, Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabileceği gibi cep telefonunun mesaj bölümünden YILLAR yazıp 5555’e SMS de gönderebilir. Kampanyaya dahil olan abonelere, abonelik yıllarının 3 katı kadar GB yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM KAÇ YILDIR BİZİMLEYSENİZ 3 KATI KADAR GB HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyası faturalı ve faturasız Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan 1,5 milyon Türk Telekom abonesi faydalanabilir.
 • Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyasından yararlanmak için abonelerin 4,5 G uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekir.
 • Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyası kapsamında abonelerin kazanacakları internet tutarı 3 ay boyunca eşit taksitler halinde hatta yüklenecektir.
 • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyasından sadece bir kere faydalanabilirler.
 • Kampanya kapsamında verilen GB kullanıldıktan sonra aboneler var olan tarifelerindeki hak üzerinden ücretlendirilir.
 • Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyasından verilecek internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan GB kazanan Türk Telekom aboneleri, bu internet hakkını üçüncü kişilerle paylaşamaz.
 • Türk Telekom aboneleri kampanya kapsamında kalan haklarını görmek için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermek zorundadır.
 • Kampanyayı iptal etme isteyen Türk Telekom aboneleri IPTAL YILLAR yazıp 5555’e SMS göndermek zorundadır.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir