Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 128 0

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bol Bol Konuş!

Türk Telekom konuşmayı çok seven abonelerine yönelik yeni bir kampanya hazırladı. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası sayesinde Türk Telekom aboneleri artık bolca konuşabilecekleri dakika hediyelerine sahip olacak. Bu yazımızda Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bol Bol Konuş! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom aboneleri, hatlarını faturasızdan faturalıya geçirerek bedava konuşma hakkı kazanıyor. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası üzerinden faturalıya geçen abonelere sevdikleri ile bol bol konuşabilecekleri 500 dakika verilecek.

TÜRK TELEKOM KONUŞMAK LAZIM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası, faturasız hattını faturalı hatta geçiren tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamında abonelere geçiş yaptıkları tarifede 500 dakika konuşma hakkı oldukça uygun fiyatla verilmektedir.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, S.E.Ç. 100 paketine geçiş yapmaları karşılığında 500 dakika konuşma hakkını 15 TL’ ye alma şansına sahip olurlar.

TÜRK TELEKOM KONUŞMAK LAZIM KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, öncelikle faturasız hatlarını Türk Telekom faturalı hat ile değiştirmek zorundadır. Faturalı hatta geçen aboneler, S.E.Ç. tarifesi üzerinden indirimli konuşma hakkını alabilir.

S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, 500 dakika konuşma hakkı için 15 TL ödeme yaparlar.  Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamında taahhütlü ve taahhütsüz olarak katılım sağlamak mümkündür. Taahhütlü katılan aboneler 500 dakikayı 15 TL ücretle alırken taahhütsüz katılan aboneler 500 dakika hakkı için 40 TL ödemek zorundadır.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasına taahhütlü katılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden SOZ yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin taahhütlü kullanım süreleri başlamış olacaktır.

TÜRK TELEKOM KONUŞMAK LAZIM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kullanım detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası, faturasızdan faturalıya geçen tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasından faydalanmak için abonelerin faturalı hatta geçiş yaptıktan sonra S.E.Ç. tarifesine geçmesi gerekir.
  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasından indirimli faydalanmak için abonelerin taahhütlü geçiş yapması gerekmektedir.
  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasına katılan aboneler her ay 500 dakika konuşmayı 15 TL’ ye alma hakkına sahip olurlar.
  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasına katılmış olan aboneler var olan haklarını öğrenmek için cep telefonlarının mesaj bölümünden GUNCEL yazıp 5555’e SMS göndermelidir.
  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasından verilen 500 dakika konuşma hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyasından kazanılan 500 dakika konuşma hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir