Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 302 0

Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim!

Türk Telekom, abonelerine birçok alanda indirim sunduğu kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kampanyalardan birisi de en çok tercih edilen kargo firmalarından birisi olan MNG Kargo üzerinden oldu. Bu yazımızda Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim! Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom firmalar ile ortak hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Operatörün bu seferki kampanyası MNG Kargo ile oldu. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin MNG Kargo üzerinden yapacakları gönderimlerde %30 indirim fırsatı sunulacak.

TÜRK TELEKOM MOBİL HAT SAHİPLERİNE MNG KARGO’DAN YÜZDE 30 İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası, tüm Türk Telekom mobil hat, Türk Telekom evde internet ve Türk Telekom evde telefon hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası kapsamında Türk Telekom abonelerinin MNG Kargo şubeleri üzerinden yapacakları gönderilerde 530 indirimli gönderme şansına sahip olacaklardır.

TÜRK TELEKOM MOBİL HAT SAHİPLERİNE MNG KARGO’DAN YÜZDE 30 İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, öncelikle kampanyaya SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır. Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası başvurusu için cep telefonunun mesaj bölümünden MNG boşluk T.C. Kimlik numarası yazıp 6262’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

SMS ile başvurunun ardından cep telefonuna gelen şifre, MNG Kargo yetkilisine gösterilerek indirimden yararlanma fırsatına sahip olmak mümkün olacaktır. Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası kapsamında gönderilerde ücretin %30’ u oranında indirim uygulanacaktır.

TÜRK TELEKOM MOBİL HAT SAHİPLERİNE MNG KARGO’DAN YÜZDE 30 İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyasında faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, öncelikle SMS ile kampanyaya katılım sağlamalıdır.
  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası kapsamında indirim hakkı kazanmak için mesajla gelecek olan şifrenin MHG Kargo çalışanına gösterilmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası kapsamında indirimden yararlanma hakkı birden fazla kez verilmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyasından her faydalanılmak istendiğinde yeni bir şifre almak gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası için atılan SMS ücreti, Türk Telekom tarafından belirlenen tarife üzerinden ücretlendirilmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası kapsamında gönderilecek olan kargonun ücreti üzerinden %30 indirim yapılmaktadır.
  • Türk Telekom ve MNG Kargo, Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine MNG Kargo’dan Yüzde 30 İndirim kampanyası kapsamında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir