Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 227 0

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim Fırsatı!

Türk Telekom, mobil ödeme yöntemini kullanarak hediye dağıttığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom aboneleri yeni kampanya kapsamında Turkpin üzerinden yapacakları bakiye yüklemelerinde indirimli ödeme fırsatından yararlanacaklar. Bu yazımızda Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim Fırsatı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, aboneleri için sürekli yeni ve farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası mobil ödeme üzerinden hazırlandı. Türk Telekom aboneleri, mobil ödeme ile Turkpin sitesinden indirimli olarak bakiye yükleme şansına sahip olacak.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME İLE TURKPİN İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası hem faturalı hem faturasız tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine mobil ödeme yöntemi ile yapacakları bakiye yüklemesinde indirim hakkı verilmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyasına katılan Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanarak Turkpin sitesinden yapacakları tüm bakiye yüklemelerinde indirimli ödeme fırsatından yararlanabilirler.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME İLE TURKPİN İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle hattın mobil ödeme kullanımına kayıt olması gerekmektedir. Türk Telekom mobil ödeme kullanmayan abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.

Türk Telekom mobil ödeme kullanımının açılmasının ardından Turkpin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak bakiye yüklemelerinde Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanan abonelere indirimli ödeme fırsatı sunulacaktır.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME İLE TURKPİN İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle Türk Telekom mobil ödeme seçeneğini aktif hale getirmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyasından Türk Telekom mobil ödeme yöntemini aktif hale getirmeden yararlanmak mümkün değildir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası kapsamında mobil ödeme yöntemini aktif hale getirmek için SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyasından faydalanan abonelerin Turkpin resmi sitesi üzerinden yapacakları bakiye yükleme işleminde indirimli ödeme şansı sunulmaktadır.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası kapsamında Turkpin sitesi üzerinden birçok oyun alımında Türk Telekom mobil ödeme uygulaması kullanılabilmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası üzerinden yapılacak alışverişler için hattını kullanarak bakiye yüklemesi yapan tüm Türk Telekom aboneleri, ödeme döneminde yükledikleri bakiyeyi daha düşük şekilde geri ödeme şansına sahip olurlar.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Mobil Ödeme ile Turkpin İndirim kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir