Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 152 0

Türk Telekom Mobil Ödeme’den PUBG Mobile’de Geçerli 15 TL Hediye!

Türk Telekom abonelerine internet hediyesinin dışında farklı hediye sürprizleri de yapıyor. Özellikle PUBG oynamayı seven abonelerine yönelik ilgi çekici kampanyalar sunmaya çalışıyor. Türk Telekom cephesinden yine ilgi çekici bir kampanya haberi geldi. Bu yazımızda Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerinin internet ihtiyacı kadar oyun içi ihtiyaçlarını da karşılayacak kampanyalar hazırlıyor. Bu kapsamda hazırlanan son kampanya PUBG oynayan abonelere yönelik olarak sunuldu. PUBG oynayan Türk Telekom aboneleri, mobil ödeme yöntemini kullanarak 15 TL hediye kazanacaklar.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN PUBG MOBİLE’ DE GEÇERLİ 15 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyası, Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanya kapsamında Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanan abonelere PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL hediye edilecek.

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyasından yararlanmak için öncelikle abonelerin hatlarını Türk Telekom mobil ödemeye açması gerekir. Türk Telekom mobil ödemeye kapalı olan hatları açmak için MOBIL ODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN PUBG MOBİLE’ DE GEÇERLİ 15 TL HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediyesini almak için abonelerin Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile PUBG resmi internet sitesi üzerinden oyun içi ürün satın alımlarında Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemini kullanması gerekir.

Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemini kullanarak gerçekleştirilen satın alma işleminin ardından PUBG oynayan abonelere oyun içi geçerli 15 TL hediye edilecektir. 15 TL hediyesi ile yine PUBG internet sitesi üzerinden oyun içi ürün satın alımı yapmak mümkün olacaktır.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN PUBG MOBİLE’ DE GEÇERLİ 15 TL HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyası, PUBG oynayan tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanması gerekir.
  • PUBG resmi internet sitesi olarak bilinen pubgmobile.com sitesi üzerinden yapılacak alışveriş sonrasında hediye TL kazanmak mümkün olacaktır.

  • Türk Telekom aboneleri, PUBG resmi internet sitesi üzerinden Türk Telekom mobil ödeme yöntemini kullanarak yapacakları satın alma işleminin ardından 15 TL hediye kazanabilirler.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyasından kazanılan 15 TL, tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri satın almaların sonrasında verilecektir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyasından en fazla 15 TL hediye kazanmak mümkündür.
  • Kampanyadan kazanılacak olan 15 TL indirim, kampanya dönemi içerisinde abonenin hattına tanımlanacaktır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Mobil Ödeme’ den PUBG Mobile’ de geçerli 15 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir