Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.422 0

Türk Telekom Mobil Ödeme’den ZULA’da Geçerli 10 TL Hediye!

Türk Telekom, mobil ödeme yöntemini kullanan abonelerine hediye vermeye devam ediyor. Türk Telekom, bu sefer ZULA tutkunu abonelerine yönelik bir hediye kampanyası başlattı. ZULA uygulama içerisinden yapacağı alışverişlerde Türk Telekom mobil ödemeyi kullanan abonelere ZULA’ da geçerli 10 TL verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom ZULA oynayan aboneleri için ilgi çekici bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında mobil ödeme yöntemi olarak Türk Telekom’ u kullanan aboneler, ZULA’ da geçerli 10 TL hediye kazanmaktadır.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN ZULA ’ DA GEÇERLİ 10 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyası, ZULA oynayan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ZULA oyunu içi alınan öğelerde ödeme şeklini Türk Telekom mobil ödeme olarak belirleyen tüm abonelere hediye verilmektedir.

Türk Telekom aboneleri, ZULA oyununda alacakları öğelerin ödemelerini Türk Telekom mobil ödeme olarak kullandıkları anda yine oyun içi satın almada geçerli 10 TL hediye edilmektedir. Türk Telekom aboneleri, kazandıkları 10 TL hediye ile oyun içi satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN ZULA ’ DA GEÇERLİ 10 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle mobil ödeme sistemini kullanıma açması gerekir. Türk Telekom mobil ödemeyi açmak için cep telefonunun mesaj bölümünden MOBIL ODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom mobil ödemeyi açan aboneler, ZULA oyunu içerisinden yapacakları oyun içi satın almalarda ödeme şeklini Türk Telekom mobil ödeme yaparak 10 TL hediye kazanabilirler. Türk Telekom mobil ödemeyi kullanarak 10 TL hediye kazanan aboneler, yine ZULA içi satın alımlarında kullanabilecekler 10 TL kazanırlar.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN ZULA ’ DA GEÇERLİ 10 TL HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyası, ZULA oynayan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin ödeme şekli olarak Türk Telekom mobil ödemeyi kullanması gerekir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kazanmak için ZULA içerisinden en az 10 TL ve üzerinde satın alma işlemini gerçekleştirmiş olmak gerekir.

  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyasından kazanılan 10 TL hediye de yine ZULA oyun içi alımlarda kullanılabilir.
  • Kampanyadan kazanılan 10 TL hediyesi, kampanya dönemi içerisinde kullanıcının hesabına yüklenecektir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyasından yararlanan Türk Telekom aboneleri, satın aldıkları ürünü iade dahi etse kampanyadan faydalanmış sayılacaktır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA ’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir