Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 18.950 0

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy aboneleri, Mor paketleri kullanımları üzerinden bedava internet kazanıyor. Faturasız hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan Türk Telekom Mor hediye kampanyası kapsamında paketi kullanan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilir. Bu yazımızda Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom Selfy aboneleri, kullandıkları paket üzerinden bedava internet kazanır. Selfy aboneleri, alacakları Mor paketler üzerinden 1 GB internet kazanır. Mor paketler kapsamında 1 GB internet kazanmak için faturasız hat sahiplerinin en az 30 TL ve üzerinde yükleme yapmış olması gerekir.

TÜRK TELEKOM MOR HEDİYE BEDAVA 1 GB İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet almak için Türk Telekom faturasız hat abonelerinin TL yüklemesi yapması gerekir. Tek seferde30 TL ve üzeri yükleme yapması ve SMS ile başvuruda bulunması gerekir.

Mor tarifeler kapsamında 1 GB internet almak için abonelerin cep telefonlarından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermesi ve ardından 30 TL ve üzerinde yükleme yapması yeterli olacaktır. Türk Telekom aboneleri kampanyadan yararlanma karşılığında herhangi bir ücret ödemezler.

TÜRK TELEKOM MOR HEDİYE BEDAVA 1 GB İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyası, faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmıştır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 30 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir.
 • TL yüklemesi sonrasında abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyası kapsamında verilen bedava internet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.
 • Selfy kampanyasından 1 GB kazanan ve kullanan abonelerin Mor tarifeden 1 GB internet kazanma hakkı yoktur. Abonelerin öncelikle Selfy hediye 1 GB kampanyasını iptal ettirmesi gerekir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyasından kazanılan hakkın sona ermesinin ardından aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyasını iptal etmek isteyenlerin IPTAL MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermesi gerekir.
 • Türk Telekom aboneleri, Mor 1 GB hediye kampanyasından ayda sadece bir kere yararlanabilirler.
 • Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyasından yararlanan aboneler, kalan haklarını öğrenmek için KALAN MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderilir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir