Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 744 0

Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri!

Türk Telekom, Online işlemleri kullanan aboneleri için indirimli internet vereceği bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Türk Telekom Online İşlemlere özel uygun fiyatlı ek paketler çok uygun fiyatlarlar sunulacak. Bu yazımızda Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerine farklı işlemleri karşılığında indirim ya da bedava kullanım hakları sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türk Telekom aboneleri için yeni bir kampanya hazırlandı. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanan abonelere ek internet paketleri uygun fiyatla verilecek.

TÜRK TELEKOM ONLİNE İŞLEMLERE ÖZEL 4,5G KAMPANYALI EK İNTERNET PAKETLERİ!

Türk Telekom aboneleri, hatları ile ilgili işlemlerini Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kısa sürede gerçekleştirebiliyorlar. Türk Telekom, abonelerinin Online İşlemleri uygulamasını daha fazla kullanması adına indirimli internet paketleri hazırladı.

Türk Telekom tarafından hazırlanan indirimli paketlerden yararlanmak isteyen abonelerin Online İşlemler uygulaması üzerinden paketleri görüntülemesi ve satın alması gerekir. Türk Telekom Online İşlemler üzerinden aboneler için 3 farklı internet paketi hazırlanmıştır.

TÜRK TELEKOM ONLİNE İŞLEMLERE ÖZEL 4,5G KAMPANYALI EK İNTERNET PAKETLERİ NELERDİR?

Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri şu şekilde sıralanır;

  • Aylık 3 GB internet paketi 24 TL
  • Aylık 5 GB internet paketi 29 TL
  • Aylık 8 GB internet paketi 35 TL

Türk Telekom tarafından sunulan bu üç ek internet paketinden istenileni seçme hakkına sahip olan Türk Telekom aboneleri, paketleri normalden çok daha uygun fiyatla sunulmaktadır.

TÜRK TELEKOM ONLİNE İŞLEMLERE ÖZEL 4,5G KAMPANYALI EK İNTERNET PAKETLERİ NASIL ALINIR?

Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketlerinden satın almak için abonelerin tek yapması gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapmaktır. Uygulamaya giriş yapan Türk Telekom aboneleri, ek paketler bölümünden kendilerine sunulan 3 internet paketinden istediğini seçebilirler.

Türk Telekom Online İşlemleri uygulamasına giriş yaparak internet paketlerinden birisini seçen aboneler, kısa sürede satın aldıkları ek paketleri kullanmaya başlayabilirler. Türk Telekom abonelerinin seçtikleri ek paketleri satın aldıktan sonra hakları otomatik olarak hatlarına yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM ONLİNE İŞLEMLERE ÖZEL 4,5G KAMPANYALI EK İNTERNET PAKETLERİ DETAYLARI NEDİR?

Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri, faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketlerinden faydalanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapması gerekir.
  • Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketlerinden satın alan aboneler, normalden çok daha düşük fiyata ek paketlere sahip olabilirler.
  • Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri, aylık kullanıma uygun şekilde hazırlanmıştır. Kampanyadan satın alınan ek paketler ayın dolması ile birlikte otomatik olarak silinirler.
  • Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketlerinin ücreti, faturalı hat abonelerinin faturasına yansıtılacaktır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir