Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 324 0

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan!

Türk Telekom aboneleri, otomatik ödeme talimatı vererek de internet kazanıyor. Türk Telekom aboneleri, faturaları için verecekleri otomatik ödeme talimatı sonrasında 2 GB internet hediyesi kazanacaktır. Bu yazımızda Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom faturalı hat aboneleri için internet kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında faturasını otomatik ödemeye veren tüm abonelere 2 GB internet hediye edilmektedir. Türk Telekom 2 GB almak için belirlenen yolları izlemek gerekir.

 TÜRK TELEKOM OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VER 2 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyası, Türk Telekom faturalı hat abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Online İşlemler Merkezi, Online İşlemler Uygulaması ya da banka kanalları üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı veren Türk Telekom abonelerine internet hediyesi verilecektir.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyasına katılan Türk Telekom abonelerine verilen 2 GB internet haftalık olarak kullanılabilir. Türk Telekom aboneleri 2 GB internet hediyesini bir hafta süre ile kolaylıkla kullanabilir.

TÜRK TELEKOM OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VER 2 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyasına katılmak için abonelerin otomatik ödeme talimatı vermesi gerekir. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra abonelerin hattına otomatik olarak 2 GB internet tanımlanır.

Hatta tanımlanan 2 GB internet, 1 hafta boyunca kullanılabilir. Türk Telekom aboneleri, otomatik fatura ödeme talimatı verdikten sonra SMS ile bilgilendirilerek bedava internet kullanımına başlayabilir.

TÜRK TELEKOM OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VER 2 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyası, Türk Telekom faturalı hat aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin cep telefonu faturalarını otomatik ödemeye vermeleri gerekir.
  • Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, talimatı Türk Telekom Online İşlemler ya da banka kanalları üzerinden vermek zorundadır.
  • Sesli yanıt sistemi ya da Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden verilen otomatik ödeme talimatları kampanya dahilinde değildir.
  • Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyasından verilen 2 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.

  • Bir haftalık süre sonunda aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyasından verilen 2 GB internetin kullanılmayan kısmı süre dolduğunda otomatik olarak silinecektir.
  • Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyasından verilecek 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan alınacak 2 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir