Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 282 0

Türk Telekom Pokus Nedir, Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom, abonelerinin internet üzerinden işlemlerini çok daha rahat şekilde yapabilmeleri için yeni bir ödeme şekli hazırladı. Pokus adı verilen bu ödeme şekli ile alışverişten oyunu, eğlenceden fatura ödemeye kadar her türlü işlem kısa sürede gerçekleştirilebilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Pokus Nedir? Nasıl Kullanılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom, müşterilerinin farklı ödeme şekillerini kullanması ve kolay kullanım sağlaması için yeni bir ödeme şekli hazırladı. Pokus adı verilen bu ödeme yöntemi sayesinde artık tüm işlemler çok daha kolay yapılacak.

TÜRK TELEKOM POKUS NEDİR?

Türk Telekom Pokus, Türk Telekom tarafından hazırlanmış yeni bir ödeme şeklidir. Her türlü ödemenin kolayca yapılabileceği bu sistem sayesinde Türk Telekom aboneleri kolay bir şekilde temassız alışveriş yapma, para yükleme, para harcama, fatura ödeme gibi işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

18 yaşından büyük tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış olan bu yeni ödeme şekli sayesinde Türk Telekom aboneleri aidat ödemek zorunda kalmadan her yerde geçerli yeni bir kart sahibi olmaktadır.

TÜRK TELEKOM POKUS NASIL KULLANILIR?

Türk Telekom Pokus, birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcıların tüm işlemlerini kolayca yapmalarını sağlamaktadır. Türk Telekom Pokus özellikleri şu şekilde sıralanır;

  • Kolay hesap açma: Türk Telekom Pokus bankaya gitmeden kolay bir şekilde hesap açma şansı sunmaktadır. 18 yaşından büyük tüm Türk Telekom kullanıcıları cep telefonlarına Türk Telekom Pokus uygulamasını indirdikten sonra cep telefonu numarası ve e – mail adresi ile hesap oluşturabilmektedir.
  • Aidatsız kullanım: Türk Telekom Pokus tamamen aidatsız bir ödeme şeklidir. Diğer kartlarda olduğu gibi aylık ya da yıllık aidat ödeme zorunluluğu yoktur.
  • Temassız alışveriş yapma: Türk Telekom Pokus Kart ile 350 TL’ ye kadar olan harcamalarda temassız alışveriş şansı sunulmaktadır. Bunun için POS cihazına kartı yaklaştırmak yeterli olmaktadır.
  • Mastercard güvencesi ile harcama yapma: Türk Telekom Pokus ile hem internet hem de gerçekte alışveriş yapmak mümkündür. Yemekten eğlenceye, alışverişten fatura ödemeye kadar her türlü işlem Mastercard güvencesi ile yapılabilmektedir.
  • 7 / 24 para transferi: Türk Telekom Pokus ile 7 / 24 EFT yapmak mümkündür. Uzun uzun IBAN yazmaya gerek kalmadan çok kolay bir şekilde para gönderimi yapılabilmektedir.

  • Kolay kullanım menüsü: Türk Telekom Pokus, çok kolay bir ara yüze sahiptir. Bu sayede kullanıcılar en kolay şekilde menü üzerinden istedikleri işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Para yükleme ve para gönderme: Türk Telekom Pokus hesabı üzerinden para gönderme ve para isteme oldukça kolay yapılmaktadır. Hesaba giriş yapan Türk Telekom aboneleri, oturdukları yerden istedikleri bana hesabına para gönderebilecektir.
  • Harca bölüş: Türk Telekom Pokus sayesinde sen ne kadar yemiştin ben ne kadar yemiştim derdi de sona ermektedir. Türk Telekom aboneleri, Pokus üzerinden harcama yaptıktan sonra Alman usulü bölüşmeleri çok kolay bir şekilde yaparak istedikleri zaman para gönderme şansına sahip olmaktadır.
  • Fatura ödeme: Türk Telekom Pokus sayesinde günün her saatinde her türlü faturayı ödemek mümkün olmaktadır. Su, elektrik, doğalgaz ve telefon gibi faturaları mesai saati beklemeye gerek kalmadan ödemek oldukça kolay olacaktır.
  • Avantajlı kampanyalardan yararlanma: Türk Telekom Pokus kullanıcıları birçok avantajlı kampanyadan da yararlanma hakkına sahip olmaktadır. Pokus üzerinden yapılan tüm harcamalardan kazanmanın yanı sıra kampanyalar üzerinden de birçok hediye kazanmak mümkün olmaktadır.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir