Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 632 0

Türk Telekom Prime’la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası!

Türk Telekom Prime aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime’ lı olan tüm abonelere Youtube Premium üyeliği 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak. Bu yazımızda Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom abonelerinin internet kullanımlarını sınırsız hale getirmek için farklı özelliklerde kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası, Türk Telekom Prime üyesi olan abonelere yönelik olarak geldi.

TÜRK TELEKOM PRİME’ LA 3 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ YOUTUBE PREMİUM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası, tüm Türk Telekom Prime tarifelerine geçen abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime tarifelerinden birisine geçenlere Youtube Premium aboneliği 3 ay süre ile ücretsiz olmaktadır.

Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom2 a numarasını taşıması ya da yeni Türk Telekom hattı almış olması gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM PRİME’ LA 3 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ YOUTUBE PREMİUM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

 Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom Prime tarifelerinden birisine geçmesi gerekmektedir. Belirlenen tarifelere geçen Türk Telekom abonelerine Youtube Premium üyeliği 3 ay süre ile ücretsiz olarak sunulacaktır.

Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası kapsamında geçilebilecek olan Türk Telekom Prime tarifeleri şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Prime 30 Tarifesi
 • Türk Telekom Prime 40 Tarifesi
 • Türk Telekom Prime Limitsiz Sosyal Tarifesi

Söz konusu tarifelerden birisine numara taşıma ya da yeni hat alma yolları ile geçen tüm Türk Telekom aboneleri başvurularının ardından 3 ay boyunca Youtube Premium üyeliğini ücretsiz olarak kullanabileceklerdir.

TÜRK TELEKOM PRİME’ LA 3 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ YOUTUBE PREMİUM KAMPANYASINA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen abonelerin öncelikle belirlenen Türk Telekom Prime tarifelerinden birisine geçmiş olması gerekmektedir.

Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası kapsamında belirlenen tarifelerden birisine geçen Türk Telekom aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden YOUTUBE yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılma hakkına sahip olacaklardır. Kampanyaya katılımın ardından Youtube Premium ücretsiz kullanım hakkı otomatik olarak başlatılacaktır.

TÜRK TELEKOM PRİME’ LA 3 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ YOUTUBE PREMİUM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası tüm numara taşıyan ya da yeni hat alan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom Prime tarifelerinden birisine geçiş yapmış olmak gerekmektedir.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasından faydalanmak için SMS ile başvuruda bulunmak gereklidir. Başvuruda bulunmayan abonelerin ücretsiz kullanım hakları hatlarına tanımlanmayacaktır.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası kapsamında tarifeye gelen abonelere ilk 30 gün içerisinde kampanyaya katılım hakkı sunulmaktadır.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası kapsamında verilen ücretsiz haktan yararlanmak için gönderilen SMS içerisinde bulunan linke tıklamak ve Youtube Premium sayfasında yer alan “Ücretsiz Deneyin” butonuna basmak gerekmektedir.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasından faydalanmak için aboneye ait bir Google hesabının olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyasından her abone sadece ir defa yararlanabilecektir.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası kapsamında abonelere 3 ay boyunca Youtube Premium ücretsiz kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası bitişi sonrasında aboneler isterlerse aylık 29,99 TL karşılığında üyeliklerini devam ettirme şansına sahiptirler.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Prime’ la 3 Ay Boyunca Ücretsiz Youtube Premium Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir