Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 379 0

Türk Telekom Şampiyon Tarife Real Şimdi Bol Hediyeli!

Türk Telekom aboneleri, tarifeler üzerinden bedava internet ve dakika kazanıyor. Her tarifesi ile hediye vermeye çalışan Türk Telekom, özellikle Şampiyon Tarife Real ile bol bol hediye dağıtmaya başladı. Bu yazımızda Türk Telekom Şampiyon Tarife Real Şimdi Bol Hediyeli kampanya hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, en çok hediye dağıtan operatörlerden birisi. Abonelerinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak hediyeleri hazırlayan Türk Telekom, Şampiyon Tarife Real ile oldukça dikkat çekici bir kampanyaya imza attı.

TÜRK TELEKOM ŞAMPİYON TARİFE REAL NEDİR?

Türk Telekom şampiyon tarife Real, Türk Telekom ‘un taraftar abonelerine özel hazırlanmış bir tarifedir. Faturasız hat kullanıcılarına sunulan bu tarife kapsamında abonelerin aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerine hediye verilmektedir.

Yeni hat alan ya da numarasını taşıyarak Şampiyon tarifelere geçen abonelere yönelik hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında 20 TL ve üzeri yükleme yapan Türk Telekom aboneleri, 12 ay boyunca ayda 250 dakika ve 250 GB internet olmak üzere toplamda 3000 dakika ve 3000 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM ŞAMPİYON TARİFE REAL BOL HEDİYELİ KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Türk Telekom Şampiyon tarife Real hediye kampanyasından yararlanma hakkına sahip olan tarifeler şu şekilde sıralanır;

 • GSM Mobile Şampiyon
 • Fenercell Şampiyon
 • Trabzoncell Şampiyon
 • Bursasporcell Şampiyon
 • Samsuncell Şampiyon

Bu tarifeye geçen ya da tarifeden hat alan aboneler, hediye dakika ve internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kampanya kapsamında hediye alabilmek için abonelerin en az 20 TL ‘lik yükleme yapması gerekir.

TÜRK TELEKOM ŞAMPİYON TARİFE REAL HEDİYELERİNİ NASIL ALIRIM?

Türk Telekom şampiyon tarife Real hediyelerini almak için abonelerin numara taşıma ya da yeni hat açtırma işlemini tamamlamasının ardından SMS ile başvuruda bulunması gerekir. SMS başvurusu için cep telefonunun mesaj bölümünden TARAFTAR yazıp 7400’a mesaj göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından aylık olarak tek seferde yüklenecek 20 TL ve üzeri yüklemelerde hediye dakika ve GB paketleri yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM ŞAMPİYON TARİFE REAL ŞİMDİ BOL HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Şampiyon Tarife Real Şimdi Bol Hediye kampanya detayları şu şekildedir;

 • Türk Telekom Şampiyon Tarife Real hediyesinden yararlanmak için öncelikle numara taşıma ya da yeni hat alma işlemlerinden birisini gerçekleştirmek gerekir.
 • Kampanya kapsamında hediye alacak olan Türk Telekom abonelerinin Taraftar tarifelerinden birisinde olması gerekir.
 • Kampanyaya dahil olan Türk Telekom abonelerinin 12 ay boyunca hediyeden yararlanma hakkı bulunur.
 • Türk Telekom Şampiyon Tarife Real Şimdi Bol Hediyeli ikampanya kapsamında aylık 250 dakika ve 250 GB internet olmak üzere toplamda 3000 dakika ve 3000 GB internet hediye edilecektir.
 • Hediye dakika ve internet kazanmak için abonelerin 20 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanan abonelerin hediyeyi bitirmesi durumunda mevcut olan tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Türk Telekom Şampiyon Tarife Real Şimdi Bol Hediyeli kampanyadan kazanılan hediyeler sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan dakika ve internet hakkının üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Şampiyon Tarife Real Şimdi Bol Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı iptal etme ya da durdurma hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir