Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 3.184 0

Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyası

Türk Telekom, Selfy abonelerine özel oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Selfy Efsane paketlerine gelen abonelere 10 GB internet oldukça uygun fiyatla verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyası hakkına bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, Selfy tarifeleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Selfy üyelerine oldukça uygun fiyatlara yüksek internet veren Türk Telekom, bu paketler sayesinde sıklıkla tercih edilen operatör oluyor.

TÜRK TELEKOM SELFY EFSANE 10 GB KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyası, Selfy üyelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında abonelere 10 GB internet 29 TL gibi oldukça uygun bir ücrete verilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin Selfy Efsane tarifesine geçmesi gerekir. Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB kampanya içeriği şu şekildedir;

 • 10 GB internet
 • 750 dakika konuşma
 • 5000 SMS
 • Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB tarife ücreti; 29 TL

TÜRK TELEKOM SELFY EFSANE 10 GB KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyasına katılmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyasına katılmak için abonelerin EFSANE 10 yazıp 4545’e SMS göndermesi gerekir.

SMS gönderiminin ardından efsane tarifesine geçen aboneler, 10 GB interneti oldukça uygun fiyata sahip olmuş olurlar. Türk Telekom aboneleri, Efsane 10 GB tarifesine numara taşıma ve yeni hat alımı ile geçiş sağlamaktadır. Abonelerin 10 GB internet alabilmesi için 12 ay boyunca tarifede kalma sözü vermiş olmak gerekir. Taahhütlü olmayan abonelere tarife ücreti aylık 54 TL olarak belirlenmiştir.

TÜRK TELEKOM SELFY EFSANE 10 GB KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyasından yararlanmak için abonelerin numara taşıma ya da yeni hat alımı ile tarifeye geçmesi gerekir.
 • Tarifeden uygun fiyata 10 GB internet almak için taahhüt yaptırılması gerekmektedir. Taahhütsüz kullanan aboneler daha yüksek ücretle faturalandırılır.
 • Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Türk Telekom mağazalarına gitmesi gerekir.
 • Tarifeye kaydolan abonelerin kayıt sonrasında SOZ yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle Selfy abonesi olması gerekir. Selfy abonesi olmak için Türk Telekom abonelerinin EFSANE 10 yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazarak 4545’e SMS göndermesi gerekmektedir.

 • Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyasına katılma hakkı kazanan aboneler, 24 aylık taahhüt süresi boyunca aylık 29 TL karşılığında 10 GB internet kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Kampanyadan kazanılan 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Selfy Efsane 10 GB Kampanyası kapsamında istediği zaman değişiklik yapmak, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir