Kapat
Operatör İşlemleri 1.650 0

Türk Telekom Sil Süper Neden Yok, Sil Süpür Hangi Günler Aktif?

Türk Telekom’ un her hafta milyonlarca internet hediyesi verdiği Sil Süpür uygulaması bazı kullanıcılarda son dönemde görülmemeye başladı. Bu durumda kullanıcılar, sil süpür uygulamasını neden göremediklerini araştırmaya başladı. Bu yazımızda Türk Telekom Sil Süper Neden Yok, Sil Süpür Hangi Günler Aktif? Sorularına cevap vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerine her hafta düzenli olarak internet hediyesi veriyor. Bu işlemi Sil Süpür Uygulaması üzerinden gerçekleştiren operatör, her hafta Sil Süpür yapan abonelerine milyonlarca GB hediyesi dağıtıyor.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI NEDİR?

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması, operatörün abonelerine bedava internet hediye ettiği bir uygulamadır. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması içerisinde yer alan bu uygulama sayesinde telefonlarının ekranını parmakları ile silen aboneler her hafta kendileri için özel hazırlanan GB hediyesini kazanma şansına sahip olurlar.

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması üzerinden her hafta 30 GB’ a kadar bedava internet kazanmak mümkündür. Türk Telekom aboneleri, her hafta pazartesi günü sil süpür yaparak kendileri için tanımlanmış olan internet hediyesini alabilirler.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPER NEDEN YOK?

Bazı Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden Sil Süpür kısmını görüntüleyememekte. Sil Süpür çıkmayan kullanıcılar, bu durumun edenlerini merak etmektedir. Türk Telekom Sil Süpür neden yok? Sorusuna cevap olarak birden fazla seçenek söylemek mümkündür.

Türk Telekom abonesinin yaptığı bir tarife değişikliği ya da abone değişikliği durumunda Sil Süpür uygulamasını görmemesi durumu oluşabilir. Operatör değişikliklerinde 30 gün içerisinde Türk Telekom Sil Süpür kampanyası otomatik olarak yüklenmektedir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASINI NASIL GÖRÜNTÜLEYEBİLİRİM?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını nasıl görüntüleyebilirim? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

  • Cep telefonunun mesaj bölümünden EVET yazıp 5008’e SMS atılmalıdır. Mesaj atıldıktan kısa bir süre sonra uygulama Online İşlemler uygulamasının sağ üst köşesinde aktif hale gelecektir.
  • Hattı 4G uyumlu olmayan aboneler Sil Süpür uygulamasını kullanamayabilirler. Bu durumda hattı 4G yapmak, Sil Süpür uygulamasının aktif hale gelmesini sağlayacaktır.
  • Uygulama ve uygulama bilgileri silinerek tekrar yükleme ya da tekrar giriş yapma seçeneği denenebilir. Böylece Sil Süpür uygulaması aktif hale gelmekle birlikte verdiği internet hediyesi oranı da artış gösterecektir.
  • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranarak temsilciye Sil Süpür uygulamasının kullanılamadığı belirtilirse, kısa sürede aktif hale getirilmesi sağlanacaktır.
  • Cep telefonu tamamen kapatılıp tekrar açıldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler uygulaması açılabilir. Telefonun kapatılması da sil süpürün aktif hale gelmesi açısından etkilidir.

SİL SÜPÜR HANGİ GÜNLER AKTİF?

Sil Süpür Hangi Günler Aktif? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom Sil Süpür uygulaması, her Pazartesi günü abonelere internet hediyesi vermektedir. Ancak uygulama her gün aktif olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Türk Telekom aboneleri, istedikleri gün Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına girerek Sil Süpür uygulaması üzerinden bedava internet hediyelerini alabilirler.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir