Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 36.398 4

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Kazan!

Türk Telekom, Sil Süpür uygulaması ile abonelerini bedava internete boğacak bir kampanya hazırladı. Hazırlanan kampanya kapsamında Sil Süpür kullanan tüm abonelere 30 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanyası hakkındaki detayları paylaşacağız.

Türk Telekom, abonelerine bedava internet vermek için hemen her fırsatı değerlendiriyor. Gerek hazırladığı paketler, gerek tarifeler, gerekse uygulamaları üzerinden internet hediye eden operatör, bu sefer de 30 GB internet vereceği bir kampanya hazırladı.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN!

Türk Telekom tarafından hazırlanan bu yeni kampanya, Sil Süpür uygulaması üzerinden abonelere sunuldu. Aboneler, Sil Süpür uygulamasını kullanarak 30 GB internet hediyesi kazanma şansına sahip olacak.

Türk Telekom’ un en bilinen ve popüler uygulaması olan Sil Süpür, sürekli olarak abonelere farklı hediyeler dağıtan bir uygulama olarak biliniyor. Türk Telekom tarafından uygulama üzerinden hazırlanmış son kampanya kapsamında operatör kesenin ağzını bir hayli açtı. Türk Telekom aboneleri, Sil Süpür uygulamasını kullanarak 30 GB internet kazanacaklar.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI NEDİR?

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması, tüm Türk Telekom abonelerine sunulan ücretsiz bir uygulamadır. Faturalı ve faturasız hat sahibi tüm abonelerin yararlanabileceği bu uygulama üzerinden sürekli hediyeler verilir.

Abonelerin Türk Telekom Sil Süpür uygulaması üzerinden hediye kazanabilmesi için öncelikle cep telefonlarına Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından içeriğinde yer alan Sil Süpür oyununu oynayarak bedava internet ve diğer birçok hediyeden birisini kazanmak mümkün olacaktır.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazanmak için abonelerin öncelikle 4,5 G uyumlu bir sim kart kullanıyor olması gerekir. Sim kartı 4,5 G uyumlu olmayan aboneler, Sil Süpür oyununu oynasalar dahi hediyeleri hatlarına tanımlanmayabilir. Bu nedenle 30 GB internet kazanmak isteyen abonelerin öncelikle 4,5 G uyumlu Sim kart almaları doğru olacaktır.

4,5 G uyumlu sim karta sahip olan aboneler ise cep telefonlarına indirecekleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden hediye kazanma hakkına sahip olacaktır. Herhangi bir üyelik gerektirmeyen Sil Süpür oyunu üzerinden her hafta milyonlarca hediyeden birisini kazanmak mümkündür. Türk Telekom Sil Süpür oyununu oynamak için abonelerin uygulama içerisinde sağ üst köşede bulunan “”hediye paketi resmine tıklaması ve burada yer alan “Bana Özel” bölümüne tıklaması gerekir. Bana özel bölümünde yer alan “Sil Süpür” butonuna basıldığı anda aboneye hediyelerden birisi verilecektir.

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazanmak isteyen aboneler, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasının en güncel sürümünü kullanmak zorundadır. Uygulaması güncel ola aboneler, her hafta Perşembe – Cuma – Cumartesi – Pazar günleri Sil Süpür oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirler.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR HEDİYELERİ NELERDİR?

Türk Telekom Sil Süpür oyununda abonelere birbirinden ilgi çekici hediyeler verilmektedir. Hediyelerden yararlanmak için Sil Süpür oyununu oynamak yeterli olacaktır. Türk Telekom Sil Süpür hediyeleri şu şekilde sıralanır;

 Türk Telekom Sil Süpür Günlük Hediyeleri

 • 1 MB internet
 • 250 MB internet
 • 500 MB internet
 • 1 GB internet
 • 2 GB internet
 • 3 GB internet
 • Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma

Türk Telekom Sil Süpür Haftalık Hediyeleri

 • 250 MB internet
 • 500 MB internet
 • 2 GB internet
 • 5 GB internet
 • 10 GB internet
 • 30 GB internet
 • Her yöne 250 dakika

Türk Telekom Sil Süpür Aylık Hediyeleri

 • Arayanı Bil Servis üyeliği
 • Muud Premium üyeliği

Türk Telekom aboneleri her hafta Sil Süpür oyunu üzerinden bu hediyelerden birisini kazanma şansına sahip olacaktır.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA ŞANSIM NEDİR?

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazanmak elbette tüm abonelerin isteğidir. Ancak Sil Süpür uygulaması üzerinden 30 GB internetle birlikte farklı birçok internet hediyesi de yer almaktadır. Türk Telekom aboneleri, Sil Süpür oyunu üzerinden şansına hangi hediye çıkarsa onu alacaktır. 30 GB interneti garantileme gibi bir durum söz konusu değildir. Türk Telekom Sil Süpür oyunundan 30 GB kazanmak tamamen şansa bağlı bir durumdur.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN HİLESİ VAR MIDIR?

Türk Telekom aboneleri, Sil Süpür oyunu üzerinden en büyük hediyelerden birisi olan 30 GB interneti tutturmak için hile yapmanın yollarını da arayacaktır. Ancak Türk Telekom, hile konusunda işi en sıkı tutan operatördür. Türk Telekom Sil Süpür üzerinden hile yapmak mümkün değildir. Bu nedenle 30 GB internet kazanmak için hile yolları aramak yerine her hafta oyunu oynayarak şansını denemek daha akıllıca olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında abonelere verilecek olan 30 GB internet hediyesi operatörün belirlediği zaman aralığında kullanılmak zorundadır. Belirlenen sürenin sonunda abonenin kullanmadığı haklar otomatik olarak silinir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 4,5 G uyumlu sim kart kullanıyor olması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının güncel sürümünü kullanıyor olması gerekir.
 • Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanyası her hafta belirlenmiş günlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan 30 GB internetin yanı sıra farklı internet hediyelerini de kazanmak mümkündür.
 • Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanyasından kazanılan 30 GB internet, operatörün belirlediği sürede (1 hafta – 1 ay) kullanılabilir.
 • 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 30 GB internet kazanan aboneler, bu haklarını üçüncü bir kişiye devredemezler.
 • Kampanya süresinin dolmasıyla birlikte 30 GB’ dan kalan miktar otomatik olarak silinir ve aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava internet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Kazan!” üzerine 4 yorum

 1. engin dedi ki:

  teşekkürler

 2. abdullah dedi ki:

  çok iyi

 3. engin dedi ki:

  teşekkürler sağolun

 4. can dedi ki:

  6.12.14.16.24.26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir