Kapat
Operatör İşlemleri 6.935 0

Türk Telekom Sil Süpür Neden Çıkmıyor? İşte Çözümü

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması, abonelerin en sevdiği ve ilgi gösterdiği uygulamalardan birisidir. Ancak bazen aboneler, sil süpür uygulamasını kullanamadığından şikayet eder. Bu yazımızda Türk Telekom Sil Süpür Neden Çıkmıyor sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması, verdiği internet hediyeleri ile her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Abonelerin sürekli kullandığı bu uygulama üzerinden 30 GB’ a kadar bedava internet kazanılabiliyor. Ancak bazı kullanıcılar özellikle son dönemde Sil Süpür uygulamasını göremediklerini ve bedava internet kazanamadıklarını belirtiyor.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI NEDİR?

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması, Türk Telekom’ un hediye dağıttığı uygulamalarından birisidir. Abonelere milyonlarca bedava GB dağıtan bu uygulama, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinde kullanılır.

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına giriş yapan aboneler, her hafta milyonlarca bedava internet paketinden birisini kazanma şansına sahip oluyor. Bunun için abonelerin uygulama mağazalarından Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmesi ve uygulama içerisinden Sil Süpür oyununu oynayarak internet hediyesi kazanabilmektedir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASININ VERDİĞİ HEDİYELER NELERDİR?

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması her hafta hediye dağıtan bir uygulamadır. Sil Süpür uygulaması üzerinden ne zaman hediye internet kazanıldıysa bir hafta sonra aynı gün tekrar hediye kazanmak mümkün olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasının verdiği hediyeler şu şekildedir;

 • 1 Ay Geçerli Muud Premium Üyeliği
 • 1 Hafta Geçerli 30 GB Bedava İnternet
 • 1 Hafta Geçerli 10 GB Bedava İnternet
 • 1 Hafta Geçerli 5 GB Bedava İnternet
 • 1 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
 • 1 Gün Geçerli 2 GB Bedava İnternet
 • 1 Ay Geçerli Arayanı Bil Hizmeti

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR NEDEN ÇIKMIYOR?

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması son dönemde bazı kullanıcıların kullanımına açılmıyor. Pek çok Türk Telekom abonesi, Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını göremediklerini ve bu nedenle hediye alamadıklarını söylüyor.

Sosyal medya üzerinden Türk Telekom Sil Süpür uygulamasının kullanılmaması ile ilgili çok sayıda şikayet olması üzerine operatör bu şikayetleri biraz olsun azaltmak adına Sil Süpür uygulamasına ulaşılabilecek link paylaşmaya başladı.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI NEDEN ÇIKMIYOR ÇÖZÜMÜ

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması neden çıkmıyor sorusuna şu yöntemler içe çözüm bulmak mümkün;

 • Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına tıklandığında “Henüz hediye yok” mesajı alınıyorsa haftalık hediye süresi dolmamış olabilir. Bir süre daha bekleyerek tekrar denemek doğru olacaktır.
 • Türk Telekom’ a yeni geçmiş abonelerde sıklıkla bu sorun görülmektedir. Abonelik biraz ilerlediğinde sorun ortadan kalkacaktır.
 • Türk Telekom Online işlemler uygulaması güncel değilse sorun yaşanabilir. Son güncellemenin yüklenmesi ya da uygulamanın tamamen kaldırılıp tekrar yüklenmesiyle sorun çözülebilir.
 • Wifi kullanıcıları Sil Süpür hatası yaşıyorsa bir kez de mobil internet üzerinden giriş yapabilir. Aynı şekilde mobil girişte yaşanan sorunlarda da Wifi üzerinden bağlanarak tekrar denemek sorunu çözecektir.
 • Türk Telekom Sil Süpür sorunu her yöntemi denemeye rağmen düzelmiyorsa Türk Telekom müşteri hizmetleri aranabilir. Bunun için 444 1 444 numarası aranarak sorun hakkında müşteri temsilcisi ile görüşmek yeterli olacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir