Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 28.328 1

Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

Teknolojinin çok ilerlediği günümüzde hemen herkesin bir sosyal medya hesabı bulunuyor. İnsanların günün büyük bir bölümünü bu sosyal medya platformlarında geçirdiğinin farkında olan Türk Telekom, bu alanda oldukça etkileyici bir kampanya hazırladı. Bu yazımızda Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, sosyal medya kullanan abonelerine yönelik oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası kapsamında faturasız hat sahibi aboneler her TL yüklemelerinde internet hediyesi kazanma şansına sahip olacak.

TÜRK TELEKOM SOSYAL MEDYA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası, Türk Telekom faturasız hat kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapan abonelere, 1 GB Whatsapp’ ta 1 GB ise Facebook ve Twitter’ da kullanılmak üzere toplamda 2 GB bedava internet verilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin tek yapması gereken ise hatlarına TL yüklemesi yapmak. Yapılan TL yüklemesinin ardından abonelerin sosyal medya hesaplarında kullanabilecekleri internet paketi otomatik olarak hatlarına tanımlanacak.

 TÜRK TELEKOM SOSYAL MEDYA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin tek yapması gereken kampanyaya dahil olmak ve ardından TL yüklemesi yapmak. Kampanyaya dahil olmak için cep telefonundan SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli olacak.

Türk Telekom aboneleri SMS ile kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra 30 TL ve üzerinde yükleme yapmak zorunda. Tek seferde yapılacak olan yüklemenin ardından abonelerin hattına 2 GB bedava internet paketi yüklenecek. Yüklenen 2 GB internetin 1 GB’lık kısmı Whatsapp uygulamasında geçerli olurken 1 GB’ lık kısmı ise Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında kullanılabilecek.

TÜRK TELEKOM SOSYAL MEDYA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası, sadece faturasız hat kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için SMS ile kampanyaya katılmak gerekir.
 • SMS ile katılımın ardından 30 TL ve üzerinde yükleme yapmak gerekir.
 • Abonelerin yaptıkları yüklemeler sonucunda hatlarına otomatik olarak 2 GB internet paketi tanımlanır.
 • Kampanyadan bedava internet kazanan abonelerin 2 GB internet hakkı 48 saat içinde hatta yüklenir.

 • Kampanyadan kazanılan 2 GB internetin 1 GB’ ı Whatsapp, 1 GB’ ı sosyal medya hesaplarında geçerlidir.
 • Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası 12 ay boyunca geçerli bir kampanyadır.
 • Kampanyaya katılan aboneler 12 ay boyunca bedava internet kazanma hakkına sahip olurlar.
 • Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyasını iptal etmek için abonelerin IPTAL SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir.
 • Kampanyadan kazanılan 2 GB internet hakkı 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internet hakkının kullanım süresi dolduğunda abone var olan tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 • Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan haklar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internet hakkının üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası” üzerine 1 yorum

 1. Hakan dedi ki:

  Bu kadar açıklamalı yorumda eksik olan,bu firmaların verdiği hediye sosyal medya kullanımında videoları izleyince bu hediyeden mi düşüyor yoksa sizin internetten mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir