Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 669 0

Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Sunacak

Türk Telekom, mobil abonelerine yönelik çok dikkat çeken bir kampanya başlatmaya hazırlanıyor. Kampanya kapsamında mobil kullanıcılara Kurban Bayramı öncesinde bedava internet verecek. Bu yazımızda Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Sunacak başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom her özel günde olduğu gibi bayramlarda da abonelerine birbirinden güzel hediyeler sunuyor. Kurban Bayramına az bir süre kala gözlerin çevrildiği Türk Telekom, yine dikkat çeken bir kampanya haberini verdi.

TÜRK TELEKOM TÜM MOBİL ABONELERİNE ÜCRETSİZ İNTERNET SUNACAK

Türk Telekom, Kurban bayramında mobil abonelerine özel bir kampanya hazırladığını açıkladı. Açıklamaya göre Türk Telekom mobil kullanıcıları, Kurban Bayramı’nda sevdikleri ile doya doya iletişime geçebilecek.

Türk Telekom Kurban Bayramı kampanyası kapsamında tüm mobil kullanıcılarına internet hediye edecek. Hediye internet sayesinde Türk Telekom aboneleri bayramda sevdikleri ile internet üzerinden rahatça görüşebilecek.

TÜRK TELEKOM TÜM MOBİL ABONELERİNE ÜCRETSİZ İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin Kurban bayramı haftasında Türk Telekom Online İşlemler menüsüne girerek Sil Süpür uygulamasını kullanması gerekecek.

Türk Telekom, abonelerine Sil Süpür uygulaması üzerinden milyonlarca bedava GB hediye edecek. Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları, tarife ve paketlerine ek olarak Kurban bayramında birbirinden avantajlı GB hediyelerinden birisine de sahip olma hakkını kazanacak.

TÜRK TELEKOM KURBAN BAYRAMI İNTERNET HEDİYESİ NASIL KULLANILACAK?

Türk Telekom Kurban Bayramı internet hediyesi fırsatından yararlanmak için abonelerin Sil Süpür uygulamasını kullanması gerekiyor. Normalde her hafta Çarşamba ve Cuma günleri sunulan Sil Süpür hakkı, Kurban bayramı öncesinde 29 – 31 Temmuz tarihlerinde sunulacak.

Belirlenen tarihlerde Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynayan tüm Türk Telekom aboneleri, çeşit çeşit mobil internet hediyelerinden birisini kazanma fırsatına sahip olacak.

TÜRK TELEKOM TÜM MOBİL ABONELERİNE ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında verilecek internet hediyesi Kurban Bayramına özel hazırlanmıştır.
  • Türk Telekom bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girmesi gerekir.
  • Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet, Sil Süpür oyunu üzerinden verilecektir.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin 29 Temmuz ve 31 Temmuz tarihlerinde Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununu oynaması gerekir.
  • Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet kampanyasından alınacak bedava internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan bedava internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir