Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 16.849 2

Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan

Türk Telekom, tüm abonelerinin 4,5 G teknolojisinden yararlanması için önemli bir kampanyaya imza attı. Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası kapsamında sim kartını değiştiren abonelere 30 GB bedava internet verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasının detaylarını vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerine bedava internet vermek için her türlü yolu deneyen operatörlerden birisi. Sürekli farklı kampanyalar hazırlayan Türk Telekom, kullanıcılarına sunduğu son kampanya ile hem 4,5 G teknolojisi ile tanışmalarını sağlıyor hem de milyonlarca bedava internet kazanmalarına izin veriyor.

TÜRK TELEKOM ÜCRETSİZ 4.5G SİM KART İLE 30 GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası, hat kullanıcılarını 4,5 G teknolojili sim kart kullanmaya yöneltmek amacı ile hazırlanmış bir kampanyadır. İnternet hızını çok daha fazla kullanmak için sunulan 4,5 G teknolojisine geçişi hızlandırmak adına düzenlenen kampanyada sim kartını değiştirerek 4,5 G sim kartı alan abonelere 30 GB bedava internet verilecek.

TÜRK TELEKOM ÜCRETSİZ 4.5G SİM KART İLE 30 GB HEDİYE İNTERNET KAZAN NASIL ALINIR?

Türk Telekom 4,5 G sim kart almak için aboneler Türk Telekom bayilerine giderek 4,5 G uyumlu yeni sim kartı talebinde bulunabilirler. Türk Telekom 4,5 G uyumlu sim kartlar tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Abonenin kullanım hakları ve tarifesinde hiçbir değişiklik olmadan sadece internet hızının artırıldığı bu sim kartlardan alarak 30 GB bedava internet kazanma şansı kazanılabilir.

Türk Telekom bayiine giderek 4,5 G uyumlu sim kart alan aboneler, sim kartı kullanmaya başladıktan sonra cep telefonlarının mesaj bölümünden 4.5G 30Gb yazıp 5555’e SMS göndermelidir. SMS gönderiminin ardından abonelerin hattına hediye internet yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM ÜCRETSİZ 4.5G SİM KART İLE 30 GB HEDİYE İNTERNET KAZAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanya detayları şu şekildedir;

 • Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasına katılan abonelere, 30 günlük 30 GB bedava internet hediyesi verilir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin 4,5 G uyumlu sim kartı almaları gereklidir.
 • Kampanyadan kazanılmış olan 30 GB internet, bir aylık sürenin dolmasıyla birlikte kalan kullanımlar silinecektir.
 • Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından sadece 1 kere 30 GB bedava internet kullanmak mümkündür.
 • Bu kampanyadan Türk Telekom 4,5 G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan aboneler yararlanamazlar

 • Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyası kapsamında sunulan bedava internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılmış olan 30 GB bedava internetin üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan haklardan kalanı öğrenmek için abonelerin INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermesi gerekir.
 • Kampanya sürecinde hat iptali, numara taşıma gibi işlemler sonucunda kazanılmış olan bedava internet paketi iptal edilecektir.
 • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazandıkları 30 GB bedava internetin bitmesinin ardından bağlı oldukları paket ya da tarife kapsamında ücretlendirilmeye başlayacaktır.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Ücretsiz 4.5G Sim Kart ile 30 GB Hediye İnternet Kazan” üzerine 2 yorum

 1. Metin Güzel dedi ki:

  Çok teşekkür ederim bu siteye güzel internet aldım

 2. riza dedi ki:

  30 gb bana ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir