Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.505 0

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet

19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında tüm operatörler abonelerine birbirinden güzel hediyeler hazırlıyorlar. Her sene verilen 19 Mayıs hediyelerine bu sene yenileri eklendi. Bu yazımızda Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, düzenli olarak özel günler için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. 19 Mayıs 2020 tarihine az bir zaman kala, operatörlerden Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel yeni kampanya haberleri gelmeye başladı.

TÜRK TELEKOM, VODAFONE, TURKCELL 19 MAYIS 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NEDİR?

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet kampanyası kapsamında her sene gençlik bayramı öncesinde birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Kampanya kapsamında özellikle operatörlerin genç abonelerine yönelik bedava internet paketleri tanımlanmaktadır.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, 19 Mayıs bayramına özel farklı hediye paketleri hazırlamaktadır. Hazırlanan her kampanya üzerinden genç abonelerin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel internet hediyeleri verilmektedir.

TURKCELL 19 MAYIS 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 19 Mayıs 2020 bedava internet kampanyası kapsamında her yıl genç abonelerine birbirinden güzel hediyeler vermektedir. Bu sene de 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’ nın 100. Yılına özel internet hediyesi verilecektir.

Turkcell 19 Mayıs internet hediyesini almak için abonelerin GNÇ üyesi olması gerekir. GNÇ uygulamasına giren Turkcell aboneleri, uygulamaya kayıt yaptırdıktan sonra 2 GB internet hediyesini alma hakkına sahip olacaktır.

TÜRK TELEKOM 19 MAYIS 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 19 Mayıs 2020 bedava internet kampanyası kapsamında her yıl genç abonelerine birbirinden güzel hediyeler vermektedir. Bu sene de 19 Mayıs Atatürk’ ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’ nın 100. Yılına özel internet hediyesi verilecektir.

Türk Telekom, genç abonelerine 19 Mayıs hediyesi olarak 1919 MB internet hediye edecek.  Kampanyadan yararlanmak için genç Türk Telekom abonelerinin Selfy üyeliğinin ardından Online İşlemler menüsü üzerinden kolayca internet hediyesini alması mümkün olacaktır.

VODAFONE 19 MAYIS 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 19 Mayıs 2020 bedava internet kampanyası kapsamında her yıl genç abonelerine birbirinden güzel hediyeler vermektedir. Bu sene de 19 Mayıs Atatürk’ ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’ nın 100. Yılına özel internet hediyesi verilecektir.

Vodafone, genç abonelerine 19 Mayıs hediyesi olarak 2 GB internet hediye edecek. Vodafone FreeZone abonelerine yönelik olarak sunulan bu hediye kampanyası kapsamında 19 Mayıs 2 GB internet hediyesini almak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekir. Uygulamaya girişin ardından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 2 GB internet hediyelerini alma hakkına sahip olurlar.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir