Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 157 1

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi ile Kaçırılmayacak Fırsat Sunuyor!

Türk Telekom Yıldızlı Günler kampanyası kapsamında abonelerine birbirinden ilgi çekici yeni tarifeler sunmaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası Mutlu 3 tarifesi üzerinden geldi. Bu yazımızda Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi ile Kaçırılmayacak Fırsat Sunuyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom başlattığı Yıldızlı Günler Kampanyası üzerinden yepyeni tarifeler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan son tarife Mutlu 3 tarifesi oldu. Mutlu 3 tarifesine geçen tüm Türk Telekom aboneleri bolca içeriği uygun fiyata alma hakkına sahip olacaklar.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER KAMPANYASI MUTLU 3 TARİFESİ NEDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturalı hat sahibi olan Türk Telekom aboneleri yeni hazırlanmış Mutlu 3 tarifesine geçme hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, zengin içerikli bu tarifeyi oldukça uygun ücret karşılığında kullanma şansını yakalayacaktır. Bunun yanı sıra tarifeye geçen tüm Türk Telekom abonelerine Sil Süpür uygulaması üzerinden 5 GB internet hediye edilmektedir.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER KAMPANYASI MUTLU 3 TARİFESİ İÇERİĞİ NEDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi içeriği şu şekilde sıralanabilir;

 • 3 GB internet
 • Sil Süpür uygulamasından 5 GB internet hediye
 • Her yöne 1000 dakika konuşma
 • Her yöne 1000 SMS
 • Türk Telekom Mutlu 3 tarife ücreti: 27,50 TL

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER KAMPANYASI MUTLU 3 TARİFESİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi başvurusunda bulunmak isteyen Türk Telekom abonelerinin belirlenen tarihlerde en yakın Türk Telekom mağazasına gitmesi ya da Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuruda bulunması gerekmektedir.

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi başvurusunda bulunan tüm faturalı Türk Telekom abonelerine zengin içerikli Mutlu 3 tarifesinin yanı sıra Sil Süpür uygulaması üzerinden 5 GB internet de hediye verilecektir. Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesinden yeni gelen Türk Telekom abonelerinin de faydalanma hakkı bulunmaktadır.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER KAMPANYASI MUTLU 3 TARİFESİ DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi, tüm yeni gelen faturalı ve var olan faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanya tarifesidir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesine başvuruda bulunmak için online yöntemler ile birlikte Türk Telekom mağazaları da kullanılabilmektedir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesine geçen tüm abonelere zengin içeriklerden faydalanma hakkı uygun fiyat karşılığında verilmektedir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi kapsamında abonelere Sil Süpür uygulaması üzerinden 5 GB garanti internet hediyesi de sunulmaktadır.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi içeriği bir ay boyunca kullanılabilmektedir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesinde verilen tüm haklar yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesinden kazanılan kullanım haklarının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom Yıldızlı Günler Kampanyası Mutlu 3 Tarifesi ile Kaçırılmayacak Fırsat Sunuyor!” üzerine 1 yorum

 1. Guwanc dedi ki:

  Ben turkmenistandanim ben 30 GB tarifini kullanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir