Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.618 0

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime Teklifi!

Türk Telekom Yıldızlı Günler kapsamında belirlediği tarifelerde özel teklifler sunmaya devam ediyor. Operatörün bu seferki teklifi Prime tarifeleri kullanan aboneler için geldi. Bu yazımızda Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime Teklifi! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom Prime tarifeleri üzerinden hazırladığı tekliflere bir yenisini daha ekledi. Prime tarifelerinden birisine geçen Türk Telekom aboneleri, belirlenen tarihlerde bu tarifeye geçmeleri durumunda indirimden faydalanma hakkına sahip olmaktadır.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLERE ÖZEL AŞMAYAN PRİME TEKLİF KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası, tüm Türk Telekom Prime tarifesine geçen abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime 20 GB tarifesine geçen tüm abonelere tarifenin avantajlarından yararlanma hakkı verilmektedir.

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası kapsamında belirlenmiş tarifeye geçen aboneler zengin içerikli tarifeyi uygun fiyatla kullanma şansına sahip olacaktır. Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyasından faydalanmak için operatörün sunduğu başvuru yollarından istenilen kullanılabilir.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLERE ÖZEL AŞMAYAN PRİME TEKLİF KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen Türk Telekom aboneleri, başvuru için operatörün sunduğu farklı yolları kullanabilirler. Belirlenen tarihler arasında Türk Telekom mağazaları ve Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak Türk Telekom Prime 20 GB tarifesine geçen aboneler, zengin içerikli tarifeyi uygun fiyatla kullanma hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyasından faydalanan Türk Telekom aboneleri, geçecekleri Türk Telekom Prime 20 GB tarifesinden ilk 3 ay cayma bedeli ödemeden yararlanma hakkına sahip olacaktır.

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLERE ÖZEL AŞMAYAN PRİME TEKLİF KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 20 GB internet
 • Her yöne 100 dakika konuşma
 • Her yöne 250 SMS
 • Whatsapp ve BİP üzerinden sınırsız mesajlaşma
 • Paket aşımı yok
 • Türk Telekom Prime 20 GB tarife ücreti: ilk 12 ay 55 TL, sonraki 12 ay 63 TL
 • Türk Telekom Prime 20 GB taahhütsüz tarife ücret: 81,59 TL

TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLERE ÖZEL AŞMAYAN PRİME TEKLİF KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası, tüm Türk Telekom faturalı hat abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası kapsamında zengin içerikli tarife uygun fiyata verilmektedir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası 12 + 12 fatura dönemi boyunca taahhütlü olarak indirimli fiyattan kullanılabilmektedir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası taahhütsüz olarak kullanıldığı zaman fatura tutarı daha yüksek olacaktır.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası kapsamında kullanılacak olan tarifenin içeriği sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası kapsamında kullanılacak olan tarife içeriğinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası kapsamında güncel borç tutarlarını öğrenebilmek için cep telefonunun mesaj bölümünden GUNCEL yazıp 5555’e SMS gönderebilirler.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası kapsamında kullanım haklarının %80 ve %100’ ünü kullandıklarında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyasından kalan haklarını 9333’ ü arayarak ya da *124# ‘ yi tuşlayarak öğrenebilecektir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Aşmayan Prime teklif kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir