Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 298 0

Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi!

Türk Telekom, abonelerinin ilgisini çekecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Türk Telekom mobil ödeme ile Google Play Store üzerinden uygulama satın alan abonelere %80 oranında indirim yapılacak. Bu yazımızda Türk Telekom  yüzde 80’ e Varan Google Play İndirimi! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom sadece internet hediyeleri ile değil düzenlediği diğer kampanyalar ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Türk Telekom’ un son kampanyası Google Play Store üzerinden sağlandı. Operatör aboneleri, Google Play Store üzerinden yapacakları alışverişlerde %80’e varan indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

TÜRK TELEKOM %80’ E VARAN GOOGLE PLAY İNDİRİMİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Google Play Store alışverişlerinde ödeme şeklini Türk Telekom Mobil Ödeme olarak belirlemiş olan tüm abonelere alışverişlerinde indirim hakkı sunulacaktır.

Türk Telekom aboneleri, Google Play üzerinden yapacakları alışverişlerinde Türk Telekom mobil ödeme kullanarak %80’e varan indirimlerden faydalanma hakkına sahip olurlar. Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile ödemeler çok daha güvenli ve kolay yapılmaktadır.

TÜRK TELEKOM %80’ E VARAN GOOGLE PLAY İNDİRİMİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyasından yararlanmak için abonelerin Google Play alışverişlerinde ödeme şeklini değiştirmesi gerekir. Ödeme şekli olarak Türk Telekom mobil ödemeyi seçen aboneler, indirim kampanyasından yararlanabilirler.

Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyasından faydalanmak için uygulama mağazası üzerinden popüler ücretli uygulamalardan satın almak gerekir. Uygulama içi satın alımları kampanya dahilinde geçerli değildir.

TÜRK TELEKOM %80’ E VARAN GOOGLE PLAY İNDİRİMİ KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan faydalanmak için mobil ödeme seçeneği olarak Türk Telekom mobil ödemenin belirlenmesi gerekir.
  • Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile uygulama satın alan tüm Türk Telekom aboneleri indirim fırsatından yararlanabilir.
  • Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyasından birden fazla kez yararlanmak mümkündür.

  • Kampanya kapsamında indirim fırsatından yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin popüler ve ücretli olan uygulamalardan satın alması gerekir.
  • Uygulama içi satın alımlar, Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası kapsamında değerlendirilmez.
  • Türk Telekom tarafından hazırlanan bu kampanya kapsamında uygulamaların indirim oranları operatör tarafından belirlenmiştir.
  • Kampanyadan en fazla %80 indirim almak mümkün olacaktır.
  • Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası kapsamında ödeme şeklini değiştirmek indirimden faydalanmak için yeterli olacaktır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir