Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 802 0

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom aboneleri için yeni bir GB kampanyası hazırlandı. Bankalar ile anlaşmalarına devam eden Türk Telekom, bu sefer Ziraat Bankası üzerinden yüklemelere GB hediye etmeye başladı. Bu yazımızda Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom Ziraat Bankası ile ortak hazırladığı kampanyalara devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan son kampanya Ziraat Bankası üzerinden TL yükleme yapan Türk Telekom faturasız hat aboneleri için hazırlandı.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASI TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası, tüm Ziraat Bankası müşterisi olan Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlandı. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası üzerinden yapılacak 50 TL ve 60 TL yüklemelere GB hediye edilmektedir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından faydalanan Türk Telekom aboneleri, her 50 TL tutarındaki yüklemelerine 6 GB, her 60 TL tutarındaki yüklemelere 9 GB internet hediye edilmektedir.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASI TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle SMS ile kampanyaya başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuru sonrasında yapılacak TL yüklemesine GB hediye edilecektir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasına SMS ile katılmak isteyen Türk Telekom abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden SELFY ZIRAATBANK yazıp 4545’e SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS ile başvuru sonrasında TL yüklemesi yapan abonelere hediye internet tutarı otomatik olarak yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASI TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası, tüm Ziraat Bankası müşterisi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında SMS ile kampanyaya katılım sonrasında TL yüklemesi yapmak gerekmektedir.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasına SMS ile başvuruda bulunan Türk Telekom aboneleri 50 TL ve 60 TL tutarında yükleme yapmalarının sonrasında 6 GB ve 9 GB internet hediyesi kazanacaklardır.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Türk Telekom Selfy abonesi olması gerekir.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında Selfy abonesi olmak için öncelikle cep telefonunun mesaj bölümünden T.C. kimlik numarası yazarak 4545’e SMS göndermek gerekmektedir.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından verilen GB hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında hediye edilen GB’ ın üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından erilecek 5 GB ve 6 GB internet hediyeleri 2 hafta boyunca kullanılabilmektedir.
  • Türk Telekom ve Ziraat bankası, Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir