Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 4.516 0

Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan

Türk Telekom, banka üzerinden yapılan yüklemelere de internet hediye ediyor. Ziraat Bankası ile yapılan kampanya kapsamında banka üzerinden TL yüklemesi yapan Türk Telekom abonelerine 5 GB internet hediye ediliyor. Bu yazımızda Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom ve Ziraat Bankası, abonelerin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan TL yüklemelerine 5 GB internet kazanma şansı sunulacak.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASINDAN TL YÜKLE 5 GB HEDİYE KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyası, Ziraat Bankası müşterisi olan Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası aracılığı ile TL yüklemesi yapan tüm abonelere 5 GB internet hediye edilir.

Hediye kampanyası kapsamında Ziraat Bankası üzerinden kampanyaya dahil olan ve ardından TL yüklemesi yapan abonelere yükleme miktarına göre 5 GB internet hediye verilecektir.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASINDAN TL YÜKLE 5 GB HEDİYE KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle SMS ile katılım sağlaması gerekir. Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin BANKA yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir.

SMS ile katılımın ardından banka aracılığı ile TL yüklemesi yapan Türk Telekom aboneleri, yaptıkları TL yüklemesine göre 5 GB internet hediyesi kazanacaktır. Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan hediyeleri şu şekilde sıralanır;

 • 40 TL yüklemeye günlük 5 GB internet
 • 50 TL yüklemeye haftalık 5 GB internet
 • 100 TL ve üzeri yüklemeye aylık 5 GB internet

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASINDAN TL YÜKLE 5 GB HEDİYE KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanya detayları şu şekildedir;

 • Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyası, banka ve operatör arasında hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • Türk Telekom abonelerinin yüklemelerine göre 5 GB internetin kullanım süresi belirlenecektir.
 • Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyasından yararlanmak için Ziraat Bankası ATM’si, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yükleme yapmak gerekir.
 • Kampanyadan 5 GB internet kazanmak için en az 40 TL yükleme yapmak gerekir.
 • Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin bakiyesinde 1000 TL’nin altında yükleme bulunuyor olması gerekir.

 • Kampanya kapsamında verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyasından verilen 5 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyası kapsamında 40 TL yükleyene günlük, 50 TL yükleyene haftalık, 100 TL yükleyene aylık 5 GB internet hediye edilir.
 • Kampanya süresince hattını iptal eden, numara taşıyan ya da tarife değişikliği yapan abonelerin kazandığı haklar iptal edilir.
 • Kampanya süresinin dolmasının ardından aboneler Var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Ziraat Bankasından TL Yükle 5 GB Hediye Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir