Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.117 1

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

Türk Telekom, abone sayısını artırmak için birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyasında yeni abonelerine 10 GB internet verileceği açıklandı. Bu yazımızda Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye! Kampanyasının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom abonelerine milyonlarca internet hediyesi dağıtmaya devam ediyor. Özellikle yeni gelecek aboneleri için birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlayan Türk Telekom, bu seferki kampanya kapsamında Türk Telekom abonesi olan yeni kullanıcılara 10 GB internet hediye edecek.

TÜRK TELEKOM’A GELENE SİL SÜPÜR’ DEN 3 AY BOYUNCA 10 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası, tüm yeni Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom’a yeni abone olarak ya da hattını taşıyarak gelen tüm abonelere 10 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası kapsamında Türk Telekom abonesi olan kullanıcılar, ilk 3 ay boyunca Sil Süpür uygulaması üzerinden 10 GB internet hediyesi kazanacaktır.

TÜRK TELEKOM’A GELENE SİL SÜPÜR’ DEN 3 AY BOYUNCA 10 GB HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen kullanıcıların öncelikle Türk Telekom mağazaları, Türk Telekom resmi internet sitesi ya da Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden operatöre geçiş yapması gerekmektedir.

Geçişin ardından Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek Sil Süpür yapan abonelere 3 ay boyunca 10 GB internet hediyesi verilmektedir. Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından verilen 10 GB internet her ayın ilk 7 günü geçerli olacak şekilde kullanılabilecektir.

TÜRK TELEKOM’A GELENE SİL SÜPÜR’ DEN 3 AY BOYUNCA 10 GB HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası, tüm yeni gelen faturalı ve faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcıların yeni hat alarak ya da numara taşıma ile Türk Telekom abonesi olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından faydalanarak Türk Telekom abonesi olan kullanıcılara ilk 3 ay boyunca 10 GB internet hediye edilecektir.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından faydalanan abonelerin 10 GB internet hediyesini almak için herhangi bir başvuruda bulunmasına gerek yoktur.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından sunulan internet hediyesi her ayın ilk 7 günü geçerli olacak şekilde kullanılabilecektir.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından internet hediyesini almak için kullanıcıların Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmesi ve Sil Süpür yapması gerekmektedir.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası kapsamında Sil Süpür günü bazı abonelerde Çarşamba günü olurken bazı abonelerde ise Cuma günleridir.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından verilen 10 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından verilen 0 GB internet hediyesinin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!” üzerine 1 yorum

 1. Zana dedi ki:

  Merhaba ben zana. Herhafta. Sil silsüpürden hediye Herhafta GB hediye gelmesini istiyorum da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir