Kapat
Turkcell Kampanyalar 4.306 0

Turkcell 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet

Turkcell, her sevgililer gününde olduğu gibi bu sene de Sevgililer gününde abonelerine hediye internet dağıtacak. 14 Şubat 2020 Sevgililer gününe sayılı günler kala gözler yine Turkcell’ den gelecek haberlere çevrildi. Bu yazımızda Turkcell 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, özel günlerin hemen hepsinde abonelerine sürprizler hazırlayarak bedava internet paketleri hediye ediyor. Özel günlerin arasında 14 Şubat Sevgililer günü de yer alıyor. Turkcell aboneleri, 14 Şubat sevgililer gününde Turkcell hediyeleri sayesinde sevdikleri ile doya doya vakit geçirme şansına sahip oluyor.

TURKCELL 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet kampanyası, Turkcell tarafından hazırlanan ve sevgililer gününde abonelerin doya doya haberleşmesini sağlamak amacı ile hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri, 14 Şubat gününe özel bedava internet paketleri alırlar.

Her yıl sevgililer günü öncesinde hediye internet kampanyası için hazırlıklara başlayan Turkcell, 14 Şubat 2020 Sevgililer gününe sayılı günler kala bir kez daha kolları sıvadı. Faturalı ve faturasız hat kullanan abonelerine hazırlanan bedava internet kampanyası kapsamında tüm kullanıcılar sevgililer gününde kazanacakları bedava internet sayesinde sevdikleri ile rahatça iletişim kurabilecek.

TURKCELL 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Her sene 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi veren Turkcell, sadece internet ile de sınırlı kalmıyor. Operatör, bu anlamlı günde abonelerine hem internet hem dakika hem de SMS hediyesi veriyor. Bunun yanı sıra birbirinden ilgi gören cep telefonu modelleri ve aksesuarlarda da ilgi çeken indirimler hazırlayarak çiftlerin birbirlerini mutlu etmesini sağlıyor.

Turkcell 14 Şubat hediye internet kampanyasından yararlanmak için abonelerin genel olarak yapması gereken Dijital Operatör uygulamasına girmek oluyor. Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden tüm Turkcell abonelerine sevgililer gününe özel hediye internet dağıtılıyor.

Turkcell sevgililer günü hediyesi olarak Dijital Operatör üzerinden Salla Kazan hakkı vererek abonelerine bedava internet paketleri sunuyor. Bu paketler sayesinde çiftler, bu anlamlı günde birbirleri ile doya doya mesajlaşma ve sohbet etme şansına sahip oluyor.

TURKCELL 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET NE KADAR VERİLECEK?

Turkcell her yıl sevgililer günü için birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlıyor. Turkcell 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü kampanyası kapsamında hazırlıklarına başlayan operatör, henüz vereceği hediye hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Turkcell sevgililer günü hediye internet kampanyası olarak geçen sene tüm abonelerine 1 GB internet hediye etmişti. Turkcell aboneleri bu sene de 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak ne kadar internet verileceğini merak etmeye başladı.

Sevgililer günü Turkcell hediyeleri olarak indirimli cep telefonları hakkında internet sitesi üzerinden kampanya bilgisi vermeye başlayan Turkcell, kısa bir süre içerisinde abonelerine sevgililer gününe özel vereceği hediye internet hakkında da bilgi verecektir. Turkcell 14 Şubat hediyesi kapsamında bu sene de en az 1 GB olmak üzere hediye internet paketi vermesi bekleniyor.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir