Kapat
Turkcell Kampanyalar 10.382 0

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell hemen her fırsatta abonelerinin yüzünü güldürmek için değişik kampanyalar ile gündeme geliyor. Turkcell, 2020 yılına az bir zaman kala yeni yıl kampanyaları hakkında bilgi vermeye de başladı. Bu yazımızda Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları hakkında detayları paylaşacağız.

Turkcell, 2020 yılı için birbirinden güzel yeni yıl kampanyaları hazırladı. Müşterilerine hediye vermeyi en çok seven operatörlerin başında gelen Turkcell, bu sene de yeni yıl hediyesi olarak milyonlarca bedava internet paketi dağıtacak.

TURKCELL 2020 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Turkcell 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanabilir;

  • Turkcell Yaani 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell BİP uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell Dergilik uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell 4,5 G Salla Kazan Uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell mobil kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell GNÇ Çatlat uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell Kim 1 GB ister kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
  • Turkcell Joker kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi

TURKCELL YAANİ 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell Yaani 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Türkiye’nin ilk yerli arama motoru olan Yaani tarayıcısını kullanan abonelerine ayda bir kere olmak üzere 1 GB bedava internet hediye edecek. Tüm Turkcell abonelerine verilecek bedava internet kampanyasından faydalanmak için öncelikle uygulama mağazası üzerinden Yaani uygulamasını indirmek gerekecek. Uygulamanın indirilmesinin ardından internet aramalarını Yaani arama motoru üzerinden gerçekleştiren abonelere düzenli kullanımları karşılığında 1 ay geçerli 1 GB bedava internet hediye edilecek. Verilen 1 GB internet hediyesi sadece Yaani kullanımlarında geçerli olacak.

TURKCELL BİP UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell BİP uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında yeni yılda BİP uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri 16 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacak. BİP uygulamasını indirmek için cep telefonundan uygulama mağazasına girip BİP uygulamasını bulmak ve indirmek yeterli olacak. BİP uygulamasını indirerek haftalık 1 GB bedava internet kazanılabilecek.

BİP üzerinden grup kurarak bu grup üzerinden sohbet eden Turkcell kullanıcıları da bedava internet kazanma şansına sahip olacak. BİP yeni yıl kampanyası kapsamında uygulamayı en fazla kullanan Turkcell aboneleri “BİP yıldızı” olacak ve 1000 mesaja ulaştığı zaman 2 GB bedava internet kazanacak. Tüm bu hediyeleri kazanan Turkcell aboneleri toplamda 16 GB bedava internete kadar kazanma hakkına sahip olacak.

TURKCELL DERGİLİK UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell Dergilik uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Dergilik uygulaması indiren tüm abonelere haftalık 1 GB bedava internet hediye edilecek. Turkcell Dergilik uygulamasından bedava internet kazanmak için abonelerin uygulama mağazasına girerek Dergilik uygulamasını bulması ve cep telefonuna indirmesi yeterli olacak. Uygulamayı indirdikten sonra ücretsiz olarak giriş yapan tüm Turkcell aboneleri 1 GB bedava internet kullanmaya başlayabilecek. Dergilik uygulaması yeni yıl hediyesi 1 GB bedava interneti sadece 1 kere kullanmak mümkün olacak. 1 GB internet hediyesinin alınabilmesi için abonelerin daha önce Dergilik uygulaması indiriş giriş yapmamış olması şartı aranacak.

TURKCELL 4,5 G SALLA KAZAN UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell 4,5 G Salla Kazan Uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında tüm Turkcell aboneleri cep telefonlarından Salla kazan yaparak bedava internet paketlerinden birisini kazanma hakkına sahip olacak. Kampanyaya katılmak isteyen aboneler, öncelikle uygulama mağazası üzerinden Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmek zorunda olacak. İndirme işleminin ardından dijital operatör uygulamasına giriş yapan aboneler, ana sayfa üzerinde yer alan Salla Kazan uygulaması sayesinde milyonlarca bedava internet hakkını kazanabilecek. Turkcell Salla kazan hakkı haftalık olarak verilecek. Turkcell aboneleri her hafta Cuma günü salla kazan yaparak bedava internet kazanma şansını yakalayacak. Kazanılan tüm GB hakları 1 hafta boyunca devam edecek. Bir sonraki Perşembe gecesine kadar kullanılacak bedava internet hakkı, Cuma günü yeni salla kazan ile yenilenmiş olacak.

TURKCELL OTOMATİK ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell Otomatik ödeme talimatı kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında faturalı hat abonelerinin cep telefonu faturalarını otomatik ödemeye vermesi karşılığında 2 GB bedava internet hediye edilecek. Turkcell faturalı tarifelerden birisini kullanan aboneler, sahip oldukları banka hesabı için otomatik fatura ödeme talimatı verdikleri anda Turkcell 2GB bedava internet paketi hatlarına tanımlanacak. Turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyasından kazanılacak olan 2GB internet sadece bir kereye mahsus olacak.

TURKCELL MOBİL KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell mobil kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında yeni Turkcell hat alan abonelere 10 GB bedava internet hediye edilecek. Turkcell yeni yıl hediyesi olarak hazırlanmış olan kampanyada 2020 yılında Turkcell abonesi olmaya karar vererek yeni hat alan tüm aboneler, Sim kart üzerinde yer alan şifre ile başvuru yaptıktan sonra 6 ay geçerli 10 GB bedava internet kazanacak. Turkcell mobil kampanyası dahilinde kazanılacak 10 GB bedava internet hakkından faydalanmak için Turkcell aktivitelerinde verilen özel mobil hatlardan almak yeterli olacak.

TURKCELL GNÇ ÇATLAT KAZAN UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Turkcell abonesi olan tüm gençlere bedava internet hediye edilecek. Turkcell GNÇ aboneler, uygulama mağazasından indirecekleri Çatlak Kazan uygulaması üzerinden her hafta iki kere yumurta çatlatarak milyonlarca bedava internet paketinden birisinin sahibi olacak. Turkcell GNÇ çatlat Kazan yeni yıl hediyesi, haftada iki kere verilecek.

TURKCELL KİM 1 GB İSTER KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell Kim 1 GB ister kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında tüm Turkcell abonelerine 1 GB bedava internet hediye edecek. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle uygulama mağazası üzerinden Turkcell BİP uygulamasını indirmesi ve ardından uygulama içerisine girerek “Keşfet” bölümünden “Kim 1 GB ister” kanalını takip etmesi gerekecek. Kanala üye olan aboneler, her gün düzenlenen 15 soruluk yarışmaya katılarak 20 saniye içerisinde tüm soruları doğru cevaplamaya çalışacak. Süre bitmeden tüm soruları doğru cevaplayan abonelere 1 GB bedava internet hakkı verilecek. Yarışmadan kazanılmış olan bedava 1 GB hakkı hemen abonelerin hattına tanımlanacak.

TURKCELL JOKER KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell Joker kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Turkcell faturalı hat sahipleri cep telefonlarının mesaj bölümünden JOKER yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyaya SMS ile katılan aboneler kendilerine sunulan taahhütlü ve birbirinden avantajlı tarifelerden istediklerine geçiş yapabilecekler. Bunun yanı sıra tarife değişikliği yapan abonelere birbirinden cazip avantajlar ve fırsatlar da sunulacak. Turkcell aboneleri taahhütlü ve uygun fiyatlı tarifelere geçiş yaptıktan sonra 2 sene boyunca fiyat değişikliği olmadan bu tarifeden yararlanma hakkına da sahip olacaklar.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir