Kapat
Turkcell Kampanyalar 4.344 2

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Turkcell, abonelerine bedava internet verdiği kampanyalarına devam ediyor. Turkcell tarafından yeni hazırlanan kampanya kapsamında 50 bin Turkcell abonesine 1 GB internet verecek. Bu yazımızda Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, düzenli olarak GB dağıttığı kampanyalar hazırlayarak abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Turkcell aboneleri için yeni hazırlanan kampanya kapsamında toplamda 50 bin GB hediye edilecek.

TURKCELL 50 BİN GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya üzerinden toplamda 50 bin Turkcell abonelerine 1 GB olmak üzere 50 bin GB internet hediye edilecektir.

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin herhangi bir ücret ödemesi gerekmez. Turkcell aboneleri, kendilerine verilecek olan 1 GB internet hediyesini iki hafta boyunca kullanma hakkına sahiptir.

TURKCELL 50 BİN GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için Turkcell abonelerinin 4,5 G Süper Paket’ e başvuruda bulunmaları gerekir. Pakete geçiş yapan ilk 50 bin aboneye 1 GB internet hediye edilecektir.

4,5 G Süper Paketi’ ni kullanmak için abonelerin 4,5 G uyumlu Sim kart ve 4,5 G uyumlu cihaz kullanıyor olmak gerekir. Şartlara uyan aboneler, 1 GB internet hediyesini de alma şansına sahip olurlar. İlk 50 bin abone ile sınırlandırılmış olan bu kampanya kapsamında her aboneye 1 GB internet olmak üzere toplamda 50 bin GB internet verilecektir.

TURKCELL 50 BİN GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin 4,5 G Süper Paket’e başvuruda bulunması gerekir.
 • 4,5 G Süper Paket’ ten yararlanmak için abonelerin 4,5 G uyumlu sim karta ve telefona sahip olması gerekmektedir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyası üzerinden ilk başvuruda bulunan 50 bin aboneye 1 GB internet verilecektir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından verilen 1 GB internetin geçerlilik süresi 2 hafta olarak belirlenmiştir.
 • 2 haftalık süre sonunda Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan internet hediyesinin kalan hakkı silinecektir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyasına başvuruda bulunmak için Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Hediye Havuzu bölümünü kullanmak gerekir.
 • Turkcell, Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor!” üzerine 2 yorum

 1. vusal dedi ki:

  Süperrrr

 2. vusal dedi ki:

  pkk suriyeden rus vasitesiyle qarabaga geliyor. siz turklerde urdularin ordusunu rusa pkkani sokuyorsun bizde pakistani azeribaycana sokariz deyinizya😭

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir